Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] nie odbiera radio


Rekomendowane odpowiedzi

witam moją niunie kupiłem w norwegii pytanie dotyczy czemu radio niechce sciągac polskich stacjii czy trzeba przestroic czy jest jakas inna przyczyna noi jeszcze jedno małe pytanko czy wszyscy mają slaby sygnał bo u mnie to radio slabiusio odbiera czemu? prosze o pomoc

[proszę w przyszłości nazywać poprawnie tematy i zakładać je w odpowiednim dziale] - schiller[br]Dopisany: 16 Grudzień 2007, 14:47 _________________________________________________Audi Symphony II by Matsushita to radio jakie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraziłem się nieprecyzyjnie :) chodziło mi o przewód antenowy, czy podłączony jest prawidłowo do radia.

anteny masz na szybach.tylnych, bocznych i oprocz nich jest jeszcze wzmacniacz i w zaleznosci od wersji przełacznik.

jeżeli przewo antenowy bylby wpiety prawidłowo. to najprosciej sprawdzic czy to wina radia czy zespołu antenowego, podłaczajac inna antene lub chociazby kawalek przewodu jezeli radio jest sprawne powinno odbierac.

prawidlowo odbior jest bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie są do tego specjalne wyjmaki, takie

blaszki lub pręciki. Z tego co rozumiem to nigdy

tego nie robiłeś więc przejedź się do jakiegoś

warsztatu co montują radia i na pewno Ci pomogą

bo straty spowodowane nieumiejętnym wyciąganiem

mogą być duże.

:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item279590955_4_x_klucze_wyjmaki_do_nawigacji_mfd_rns_e_rns2_itd.html oczywiscie to tylko pierwszy z brzegu przyklad, a nie reklama, takich aukcji jest na allegro pare.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej stawiam na instalacje antenowa.

jezeli nie dziala tylko radio a magnet i cd sa ok, naprawa moze byc na tyle kosztowna ze kupsz taniej sprawne uzywane na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...