Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Opłaca się brać te felgi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

opłaca, ale niech Ci da gość zdjęcie z tyłu z oznaczeniami, że to oryginały..

Opublikowano
  • Autor

dzwonilem do niego i są to repliki włoskie, cena kup teraz 2200.

Opublikowano

Włoskie, nie włoskie, repliki to taka ładna nazwa "podróbek" :confused4:

Ja bym za 2 tysiaki poszukał czegoś innego ciekawego, a idzie wiosna to się pojawią na 100%

Opublikowano
  • Autor

Włoskie, nie włoskie, repliki to taka ładna nazwa "podróbek" :confused4:

Ja bym za 2 tysiaki poszukał czegoś innego ciekawego, a idzie wiosna to się pojawią na 100%

Kolego nie stać mnie 8 tyś dać za oryginały. noo szukam od dawna i zadna jakas okazja sie nie trafila.

Opublikowano

Włoskie, nie włoskie, repliki to taka ładna nazwa "podróbek" :confused4:

Ja bym za 2 tysiaki poszukał czegoś innego ciekawego, a idzie wiosna to się pojawią na 100%

Kolego nie stać mnie 8 tyś dać za oryginały. noo szukam od dawna i zadna jakas okazja sie nie trafila.

Ja rozumiem, przecież mało kogo stać na wydanie takiej sumy na felgi.

A na te na pewno patrzyłeś a są z oponami - http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19-audi-rs6-oryginalne-z-oponami-i1520507565.html

opony za mniej jak 450 za sztukę nie kupisz (i to chińskie) to sobie policz, że na to samo wyjdzie.

a wydaje się, że na 90% będą ori. Może gość za 2500 tysiąca bez opon puści jak opony masz.

Warto pytać :) pozdrawiam

Opublikowano

Odradzam włoskie repliki, miałem i nie polecam.

Opublikowano

A ja ostatnio kupiłem WSP ITALY bazując na doświadczeniu kolegi Mirona...

Opublikowano
  • Autor

mysłalem żeby kupic jakies dobre repliki, i opony na jeden sezon, na nastepny rok kupic nowki jakieś toyo.

A ja ostatnio kupiłem WSP ITALY bazując na doświadczeniu kolegi Mirona...

Kolego kupowałes na allegro czy gdzie? masz jakis dobry sklep z felgami?

Opublikowano

Kolego kupowałes na allegro czy gdzie? masz jakis dobry sklep z felgami?

kupowałem od tego gościa http://allegro.pl/show_user.php?uid=1062718 a znalazłem go też tutaj na forum...więc można go nazwać tj sprawdzonym :gwizdanie:

Opublikowano

Niektórzy przesadzają z tymi podróbkami/replikami.... :wink4:

Jak się jeździ samochodem jak taczką po wszystkich dziurach itp. to nawet ORI felgi nie pomogą...

Wystarczy jeździć ostrożenie... Miron jeździł dłuższy czas na włoskich replikach 19' i dziwne że mu się nic nie działo...

Ale coż.. kierowca kierowcy nie równy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.