Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Felgi 17" czym upiększyć

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czym najlepiej upiększyć te felgi, jaki jest koszt?

DSC00001.jpg

DSC00002.jpg

DSC00003.jpg

Opublikowano

Witam,

Czym najlepiej upiększyć te felgi, jaki jest koszt?

DSC00001.jpg

DSC00002.jpg

DSC00003.jpg

Dać do porządnej renowacji - koszt - dowiedz się w swoim rejonie.. (100zł-200zł od sztuki)

Możesz przy okazji pomalować na inny kolor jeśli chcesz.. koszt się nie zmieni, bo i tak nadają się tylko do malowania :decayed:

Opublikowano

zrzuć opony oddaj do piaskowania, następnie do malowania proszkowego i będą jak nowe. Koszt hmm za całość 500zł max

Opublikowano

zrzuć opony oddaj do piaskowania, następnie do malowania proszkowego i będą jak nowe. Koszt hmm za całość 500zł max

Nie lepiej dać je do firmy zajmującej się kompleksową renowacją ?

Niż ściągać opony - wozić do piaskowania - potem do malowania.

Opublikowano
  • Autor

Nie trzeba ściągać opon żeby dać do piaskowania oraz malowania czy to nie będzie problem? Pewnie dam do jakiegoś lokalnego warsztatu.

Opublikowano

Nie trzeba ściągać opon żeby dać do piaskowania oraz malowania czy to nie będzie problem? Pewnie dam do jakiegoś lokalnego warsztatu.

Zależy gdzie dasz koła.

Firmy często sa wyposażone w sprzęt do ściągania opon.

Znajdź firmę, zadzwoń i się dowiedz.

Opublikowano

Profesjonalne firmy od felg lubią sobie policzyć za taką usługę. Pojeździj i popytaj. Ale wiadomo felga będzie jak nowa. Jeśli masz czas i chęci zawsze możesz sam sobie zregenerować felgi, pomalować albo strzelić polerkę na lustro

Opublikowano

Jak pomalować ? :)

Opublikowano

Trzeba mieć zaplecze do tego, sprężarka pistolet itd. Chociaż przy takim wzorze chyba bym się nie podjął, wolałbym polerować :> Diamond jeśli od czasu do czasu jeździsz do Lublina to mogę podać ci namiary na taki zakład w Kalinówce/Świdniku

Opublikowano

Jeśli masz czas i chęci zawsze możesz sam sobie zregenerować felgi, pomalować

Trzeba mieć zaplecze do tego, sprężarka pistolet itd..

:kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Niech lepiej odda felgi do firmy, która się tym zawodowo zajmuje.

W Lublinie Hugo, ostatnio malował koła - nie pamiętam jednak gdzie :wink4:

Opublikowano

rob poler :)

Opublikowano

nie rób sam bo spier.... !!

Opublikowano
  • Autor

Sam nie zrobię bo i tak musiałbym mieć do tego odpowiednie miejsce i narzędzia więc lepiej jakbym oddał do firmy, która tym się zajmie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.