Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....


Cuber

jak ma wygladać cubrowóz?  

  1. 1. jak ma wygladać cubrowóz?



Rekomendowane odpowiedzi

Kezor Ty prze h..u nawet ze znaku zrobiles avatar Murzyna masakra :D Glos oddalem na Nowo chucianina :D SokolNH2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberek dajesz mody w tym kierunku !!

no przeszło mi to przez myśl ale chyba poczekam na B8 Avant hehehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś te konkursy nie cieszą sie już taką popularnością, na 317wyświetleń strony 36oddanych głosów .

Ale Sokolnh musze Ci pogratulować bo naprawde ładnie przerobiłeś cubrowóz, chociaż w tym pierwszym to tylko światła przednie zawias i felgi :PP a ja głupi przerobiłem pół auta :thumbdown: chrom wokół szyb, chrom lusterka, chrom na wlotach w zderzaku , chrom mam'y , poszerzone nadkola , chrom grill ;) nawet w światłach z przodu wsadziłem większe soczewki :> no ale liczy sie efekt :notworthy: a poza tym robiliście te prace w dwójke :tongue4: :tongue4:

Raggaman jak na pierwszy VT to naprawde bardzo ładnie :drunk:

Grafi kurde , te lusterka nie są ładne w żadnym samochodzie :bicz2: a jak zmieniasz tło i stawiasz autko na trawie to pamiętaj, że ono rzuca cień , i zostaw już ten program w którym robisz i rób w PS bo maluch pozakonkursowy był naprawde dobry :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman jak na pierwszy VT to naprawde bardzo ładnie :drunk

Dzieki :)

Oj . Nie chciał sie dać obniżyć i poszerzyć :thumbdown: Jak probowałem to wyskakiwał mi jakiś komunikat :kwasny:

Poza tym miało być delikatnie - na lajcioszku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś te konkursy nie cieszą sie już taką popularnością, na 317wyświetleń strony 36oddanych głosów .

Ale Sokolnh musze Ci pogratulować bo naprawde ładnie przerobiłeś cubrowóz, chociaż w tym pierwszym to tylko światła przednie zawias i felgi :PP a ja głupi przerobiłem pół auta :thumbdown: chrom wokół szyb, chrom lusterka, chrom na wlotach w zderzaku , chrom mam'y , poszerzone nadkola , chrom grill ;) nawet w światłach z przodu wsadziłem większe soczewki :> no ale liczy sie efekt :notworthy: a poza tym robiliście te prace w dwójke :tongue4: :tongue4:

Raggaman jak na pierwszy VT to naprawde bardzo ładnie :drunk:

Grafi kurde , te lusterka nie są ładne w żadnym samochodzie :bicz2: a jak zmieniasz tło i stawiasz autko na trawie to pamiętaj, że ono rzuca cień , i zostaw już ten program w którym robisz i rób w PS bo maluch pozakonkursowy był naprawde dobry :thumbup:

a zderzak od S-ki to co ? tez jest :P poza tym pisałem że to raczej lifting będzie :gwizdanie: :P

pierwsze robiłem sam, drugie też z tym, że Trzenio nadzorował :D

no raggaman fajnie zrobił, ale zamiast wyciagac koła trzeba było zglebic auto, komunikat Ci sie wyswietlał po pewnie zaznaczyłes samochód na nie odpowiedniej warstwie np. na wklejonych lampach, ale ogolnie jest git :th:

za to Ty Keżor faktycznie dałes troche nieproporcjonalne te fele :gwizdanie:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze moze byc dogrywka.. :decayed:

(watek do gory na liscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem głos na Keżora napracował się trochę przy furce i nie tylko. :naughty: co do felg to powiem tyle: ładny wzór :th:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 02:36 _________________________________________________

A co tam jest mało realnego ?

ten pejzaż chyba :mysli: ale nic postanowiłem wrzucić jeden szczegół co zrobi ten pejzaż żywszym.

co by się nikt nie czepiał że mało realny ;)

617b852f1ace9ab4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...