Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Huczenie z przodu


Przemek2406

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu co mi huczy z przodu z prawej strony. Dźwięk wydostaje się tak jak by od środka. Łożyska kół mam sprawne bo wymieniane niedawno. Czy to może być łożysko półosi i czy jest trudno wymienić je samemu. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez tak huczy kolego i tutaj raczej sie nie dowiesz bo nikt nie wie!kazdy mowi ze lozysko!dwa razy zmienialem lozysko raz kupilem tanie a drugi takie jak trzeba bo myslalem ze to moze to!myslalem ze tarcze albo klocki!to nawet klocki pozciagalem i robilem probe i tez chuczy!ciekawe jest to ze nic mi nie huczalo dopuki nie padlo mi lozysko!i wlasnie po wymianie lozyska takie cos mnie denerwuje!a przed cisza byla!tez myslalem ze lozysko przegubu w skrzyni ale przecierz nic tam nie dotykalem nawet!noto sie chyba w dwie godziny na postoju nie zepsulo!takie huczenie to juz nie jeden ma tyko nikt nie wie co to!ja tez!a nie mam kasiory zeby w skrzyni grzebac!a takie lozysko pytalem w sklepie 175 zeta kosztuje!tylko ze sa dwa i to obok siebie! tak z etki wynika!i przypuszczam ze gdyby ktores padlo to by nie szumialo z prawej strony tyko srzynia cala by sie tarabanila!jak bys jakims codem trafil w sedno to napisz kolego co jest grane![br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:37_________________________________________________a i ja od poczatku mialem na mysli lozysko kola![br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:39_________________________________________________a w skrzyni jest dwa lozyska czyli lewe i prawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...