Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nareszcie jest moja strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No przeciez ja Ci nie wmawiam co ma Ci sie podobac, tylko tak jak chcialas pokazuje co moim zdaniem jest dobre, z pomyslem, jakims przeslaniem i wyczuciem... bo takie pejzazyki i portrety jak autor tego tematu to strzela tysiace fotografow w Polsce :cool:

Opublikowano

Może i są 1000 super fotografów w Polsce, ale autor tematu jakos znalazł się tylko 1 i nikt więcej...takie fotki też są ludziom potrzebne i napewno nie jeden chętnie je oglądnie-ale po co odrazu krytykować i zniechecać ludzi. i to jeszcze klubowicz :tongue4:

Opublikowano

Panowie i Panie ale o czym Wy dyskutujecie ...

jednym się podoba innym nie ... każdy pisze co myśli i nie ma co udowadniać czy to jest dobre czy złe

Jest AUDI i jest DACIA ... i jedno i drugie ludzie kupują ... jednego i drugiego ludzie nie kupują - Flyer tego akurat nie kupił

EOT :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Bardzo pobobają mi się te zdjęcia. GRATULACJE :oklaski: Próbowałem kiedyś sił w tej dziedzinie, ale mam za słaby sprzęt. :thumbdown:Pozdrawiam autora strony. :a4fan:

Opublikowano

Dodam cos w temacie dobrych fotek ;)

http://pipkaus.com

Nazwa strony moze budzic rozne skojarzenia...

oraz

http://ericryananderson.com

Opublikowano

mam za słaby sprzęt.

cytowanie selektywne jest super :D

Gamling, fotki są niezłe :P ja też coś tam cykam , zaraziła mnie tym moja Dziewczyna , jak dorobimy sie lustrzanki to sie kiedyś pochwalimy :P

a flyerem sie nie przejmuj

bo sam nie robi zdjęć i wrzuca niedziałające linki :D:tongue4:
Opublikowano

Fajne fotki , szkoda że tylko dwie z Puszczy Niepołomickiej . :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Nie przejmuje sie, kazdy ma prawo do swojej opinii :)

Dzieki wszystkim za komentarze.

Opublikowano

fotki naprawde cudowne.. ciekawe rzeczy potrafisz uchwycić ... moim zdaniem amatora ... turbo quattro kox :kox: :kox:

Opublikowano

kuwa... adres, ktory wstukalem zostal zmieniony przez cenzora forum :)

www. p i z d a u s .com :) a nie pipkaus.com :polew:

Opublikowano

www. p i z d a u s .com

za***iste fotki :th:

Opublikowano

no dobra ... to skoro ktoś puszcza tu linki nie związane z Audi ... to ja chyba też pozwole sobie na odrobinkę nieskromności ...

mam nadzieję że nie tylko "wygłodniałym" panom spodoba się to czym poza normalną pracą takze zajmuję się już ładnych kilka latek ...

to co Wam się pewnie najbardziej spodoba jest tutaj: http://models.szpinak.net/

to co inni nazywają "portfolio" ... jest tutaj: http://szpinak.org/

pozdrófka i ... czekam na "krytykę" :P

:a4fan:

Opublikowano

super foty :oklaski: pozdro dla ciebie :dance:

Opublikowano

super foty :oklaski: pozdro dla ciebie :dance:

dzięki wielkie ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.