Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wycieraczki przednie


mateusz a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wycieraczkami tz wchodząc dziśaj do auta odpalm silnik załączam wycieraczki, a one tylko drgneły jakies 2centymetry i dalej w górę nie przesówaja się ani nie cofają (bezpiecznik jest dobry )Manipulując przełącznikiem jest reakcja na ramianach wycieraczek, ale tylko ta dwa jeden cyntymetr tak jakby cos je blokowało zaznaczam że niegdy nie miałem żadnych problemów wszystko chodziło jak należy.Nie mam pojecia co jest przyczyną czy to sprawa silniczka czy jakis moduł ? :mysli:z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada: Szukaj, zapewne zapieczone na sworzniach - temat dobrze opisany na forum. Moderator pewnie zamknie to w try miga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na 100% zatarty mechanizm.

To się często zdarza.

Temat był opisywany. Skorzystaj z "szukajki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend robiłem wycieraczki i trzeba nanieść poprawkę na wasze odpowiedzi bo uważać trzeba na podszybie żeby nie pękło oraz jak wybijacie to uważajcie na gwint bo można go zbić sprasować itp.. taki mały detal.

Jak już zrobiłem wsio i skręcałem do kupy to miałem ostatnią śrubkę i wyobraźcie sobie że ona mi najwięcej problemu zrobiła więc jak bijecie gwinty to z nakrętką lub przez mosiądz !! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić sobie prosty sciągacz. 10 min roboty inwszystko ładnie schodzi . Jak będę przy kompie to naszkicuje jak go zrobić.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...