Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Iphone 3GS 8GB w Erze.Ogólnie z telefonu jestem zadowolony,nie mam z nim problemów.Wyświetlacz ma dość duży,dzięki czemu łatwiej się przegląda strony w necie,a poza tym podoba mi się że zdjęcia można rozciągać i powiększać.Pozostałe 2 modele też dotykówka ale styczności z nimi nie miałem wiuęc nie pomogę.N-ka całkiem ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Iphone 3GS 8GB w Erze.Ogólnie z telefonu jestem zadowolony,nie mam z nim problemów.Wyświetlacz ma dość duży,dzięki czemu łatwiej się przegląda strony w necie,a poza tym podoba mi się że zdjęcia można rozciągać i powiększać.Pozostałe 2 modele też dotykówka ale styczności z nimi nie miałem wiuęc nie pomogę.N-ka całkiem ładnie wygląda.

Zdjęcia w N8 też można powiększać i rozciągać jak w iPhonie, N8 posiada 12 megapikseli aparat i optykę firmy Carl Zeiss. HTC odpada, oglądnąłem kilka recenzji i nie podoba mi się.Poczekam na opinie innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam N8 i jestem z niej bardzo zadowolony :good:,własnie z niej piszę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez Nokie N900 :decayed:

Dobra opcja, nokia oparta o Maemo(_chyba_ Debian?). Fajnie działa i ma od razu roota ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez Nokie N900 :decayed:

Dobra opcja, nokia oparta o Maemo(_chyba_ Debian?). Fajnie działa i ma od razu roota ; ]

Rzadko dostępna u operatorów Polskich. Decyzja padła na N8.

mam N8 i jestem z niej bardzo zadowolony :good:,własnie z niej piszę :cool1:

Kolego czytałem opinie o tym symbianie, i nie chwala go bardzo, możesz coś wiecej powiedzieć? Ile bateria realnie trzyma itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez Nokie N900 :decayed:

Dobra opcja, nokia oparta o Maemo(_chyba_ Debian?). Fajnie działa i ma od razu roota ; ]

I bije na glowe wszelakie Androidy i wymysly Microsoftu :decayed: nie mowiac juz o Apple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak :)

mam N8 i jest naprawde mega wypas !! najlepsza nokia jaka mialem i bedziesz zadowolony !!

nie zacina, aparat i kamera HD :) ja bym bral N8 ale nie jestem na Twoim miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak :)

mam N8 i jest naprawde mega wypas !! najlepsza nokia jaka mialem i bedziesz zadowolony !!

nie zacina, aparat i kamera HD :) ja bym bral N8 ale nie jestem na Twoim miejscu ;)

A ja mam HTC Desire i też jest mega wypas.. takie gadanie. Podaj jakieś argumenty. Dla mnie argumentem przeciwko jest sam fakt posiadania przez N8 Symbiana. A aparat i kamerę HD to ma każdy lepszy smartfon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ma ale nie takiej jakosci :gwizdanie: N8 jest 2 x lepsza od konkurencji :wink4:

Ja wybralem N8 wlasnie ze wzgledu na aparat i HD video 720p :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ps. w N8 symbian jest nowej gen. i bardzo szybko chodzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...