Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomóżcie motorola DEFY czy samsung galaxy ace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :hi: potrzebuję pomocy przy wyborze smartfona a jestem laikiem :blink:, jestem w sieci Orange i do wyboru mam Morolkę DEFY i Samsunga Galaxy Ace, poradźcie który lepszy i może ktoś miał styczność?

Opublikowano

ja bym brał Samsunga, bo sam posiadam teraz Wave'a i na 99,99% zawsze będę już brał tylko jakieś nowsze modele :good:

Opublikowano

Po pierwsze... primo- nie ten dział. :gwizdanie:

Po drugie... ultimo- bierz zdecydowanie DEFY, sam ją bede za miesiąc brał, super wyświetlacz, idiotoodporna (normy ma niezłe), dużo użytkowników ktorzy są zadowoleni :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

z tego co się orientuję to oba fony mają takie same procesory 800hz z tym że motka jest na androidzie a samsung na badzie czy sie nie mylę :mysli: fajnie też jaby bateria średni ze 3 dni wytrzymała :gwizdanie:

Opublikowano

W smartfonach to ile wytrzyma bateria jest najbardziej zalezne od sposobu uzywania telefonu. 3 dni wytrzyma jesli nie bedzie dzialal ciagle pod wlan, umts etc.

W chwili obecnej andek jest lepszy poniewaz bada dopiero zaczyna sie rozwijac i ma malo oprogramowania.

Opublikowano
  • Autor

zgadzam się że andek przebija bada pod kątem ilości aplikacji ale bada to młody system i dobrze rokuje :good:

wiadomo, że w smartofanach baterie są piętą achillesową i trzymają zależnie od korzystania z wi-fin ,lan, multi mediów itp. [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:35_________________________________________________możemy zamykać wygrała motorolka :decayed:

Opublikowano
:good: Będziesz Happy Z DEFY ...żona ma i jest happy że ten Fonik jest Idiotoodporny
Opublikowano

Mam Defy i jest ok. Moge polecic... ale nie licz ze bateria wytrzyma 3 dni. Nie realne. Ja laduje kazdej nocy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak DEFY wymiata :good:, mam ją tydzień i rewelacja, nawet bateria przy włączonym wi-fi i zabawie multimediami trzyma minimum 2 dni, polecam nie zdecydowanym :evil:

Opublikowano

Tylko pamiętaj, że Motorola zaraz po BlackBerry robi najbardziej szkodliwe dla organizmu telefony :naughty:

Opublikowano

Powiem tak DEFY wymiata :good:, mam ją tydzień i rewelacja, nawet bateria przy włączonym wi-fi i zabawie multimediami trzyma minimum 2 dni, polecam nie zdecydowanym :evil:

to chyba masz akumulator w plecaku na plecach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak DEFY wymiata :good:, mam ją tydzień i rewelacja, nawet bateria przy włączonym wi-fi i zabawie multimediami trzyma minimum 2 dni, polecam nie zdecydowanym :evil:

to chyba masz akumulator w plecaku na plecach :polew: :polew: :polew:

nie agregat na przyczepce ciągam :polew: :polew: :polew:

Tylko pamiętaj, że Motorola zaraz po BlackBerry robi najbardziej szkodliwe dla organizmu telefony :naughty:

po Czarnobylu i Fukuszimie to już nic nie jest straszne a na coć i tak trzeba... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.