Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kiedy gaśnie kontrolka ciśnienia oleju w A4 1,9 TDI 98r


mariuszsn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić Audi A4 1,9 TDI 98r, kiedy powinna gasnąć kontrolka ciśnienia oleju? W innych autach gaśnie dopiero po odpaleniu silnika, a czy to prawda że w Audi zaraz po przekręceniu kluczyka. To Audi nie ma dużego wyświetlacza tylko zwykłe kontrolki. Po przekręceniu kluczyka gasną wszystkie kontrolki zostaje tylko ładowanie.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłącze się pod posta. Chodzi o A4 rocznik 99. Przekręcam kluczyk i nigdzie nie widzę kontolki ciśnienia oleju ? Gdzie ona jest. Na środkowym wyświetlaczu zapala się OK a na prędkościomierzu świeci tylko ładowanie bo gasną poduszki i abs. Co jest z tą kontrolką od ciśnienia. Audi mam od niedawna. Zastanowiło mnie to jak wymieniałem olej bo nawet jak zalałem nowy olej i po odpaleniu kontrolka się nie zaświeciała ? Gdzie ona jest ? Koło prędkościomierza czy na środku tam gdzie OK powinna się zaświecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona się nie pokazuje i gaśnie przypadkiem?

Zaraz wsiadę w bolida to będę wiedział na 100% i napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stary temat odkopałeś. Jak spadnie ciśnienie oleju to dowiesz się o tym ze środkowego wyświetlacza + sygnał ostrzegawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Już sam do tego doszedłem ale zdziwiło mnie to że nie pokazuje kontrolki od oleju po przekręceniu kluczyka.

bo zamiast tego jest ogólny napis OK ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...