Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Aktualizacja Softu w RNS-E a karty SD ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy ,

na wstępie dodam że użyłem już szukajki i nic...Mam małe pytanie - posiadam wersję RNSa z 2004 roku - ma wgrany prastary soft: SW: 0160 ; HW: H44 , i według instrukcji navi czyta SD tylko do 256 MB (dostępność taki kart SD jest mała no i to tylko 256MB :thumbdown:) i tu moje pytanie : czy aktualizacja softa do nowszej / najnowszej wersji np 0650 / 0750 coś na to poradzi - np. że sprzęcik zacznie czytać karty do SD o większej pojemności niż wspomniane 256MB ? Jeśli chodzi o aktualizacje mam na myśli wrzucenie ORI płytki z mapą np na 2011 rok a aktualizacja powinna dokonać się sama. Co sądzicie na ten temat ?

Z góry dzięki :hi: za pomoc

Pozdrawiam

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie jak piszesz , wrzucaj mapke 2011 rns-e zaktualizuje sobie sofcik na 660 i zczytasz karty do 4G(tak przynajmniej jest gdzieś napisane ja nie sprawdzałem)

ja mam akurat 2G i radzi sobie bez problemu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

dzięki tak też myślałem , no to teraz muszę szukać płytki z mapą... hmm każdy chciałby mieć ORI ale ok 280 ojro :wallbash:

Na alledrogo widziałem coś za 300 stówki ale nie wiem czy warto ?? Druga sprawa jest taka, że na odpowiednim sprzęcie można mapki

sobie samemu nagrać i tu pojawia się problem bo mój RNS jest już troszkę leciwy i laser swoje zrobił - teraz raz czyta mp3 z CD a raz nie.

Więc Fazit jest taki : brudny lub padnięty laser. Audio CD śmiga ale wiązka nie musi być tak silna jak przy mp3 żeby grało. Pewnie Ori Mapy będą

śmigać, ale wypalona płytka z mapę nie.... . Hm nie wiem czy sam się zabierać za czyszczonko lasera czy oddać komus w Wawie.

Jak się komuś coś urodzi w tym temacie proszę pisać.

Pozdro Chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zawsze możesz ściągnąć sam soft i go zapakować do rnska a mapke kiedyś sobie skołujesz :cool1:

w razie co to możesz do mnie podlecieć i oblukamy sytuacje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem swierzy i mam problem,znalazlem aktualizacje ale scoiagla sie jako gotowa instalka a nie spakowany plik rar(jak wczesniej wyczytalem taki powinien byc czyli rar) wiec pewnie cos jest nie tak, szukalem juz wszedzie i nie moge znalesc zadnej aktualizacji(albo ja robie cos nie tak)

mam wiec ogromna prosbe czy moglby ktos podac jakiegos linka z ta aktualizacja.

wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...