Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EOT Malik chyba widziałem Ciebie w TVN Turbo na Track Day w Poznaniu, przyznaj się czym śmigałeś

Eeee... to chyba nie ja. W Poznaniu nie byłem od kilku lat.

Jeśli już to TVN Turbo mogło mnie nagrać 2 tyg temu na zawodach skuterów wodnych w Rydzewie.

Była ich ekipa z kamerą bo laska od nich (Alicja z Gadżeta) startowała w klasie Ladies.

gość z mojej miejscowości startował tam chyba w amatorskich... i zajął chyba pierwsze miejsce

Świetne auto... :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mały teaser

imagehnh.jpg

Opublikowano

Not bad :good:

Opublikowano
  • Autor

To tylko przymiarka. Dojdzie oczywiście uszczelka i profi malowanie proszkowe lakierem strukturalnym żeby pasowało do reszty zestawu Neuspeed.

Opublikowano

pięknie :)

Opublikowano

ciekawy mod... sporo miejsca masz tam na zabudowę filtra...

tak z ciekawości to coś daje przy tym silniku?

Opublikowano
  • Autor

ciekawy mod... sporo miejsca masz tam na zabudowę filtra...

tak z ciekawości to coś daje przy tym silniku?

Oslona ma za zadanie odciac doplyw goracego powietrza z silnika oraz zmniejszyc halas zasysania. Jeszcze nie hamowalem auta zamontowaniu nowego dolotu. Czekam na koniec prac.

Opublikowano

oraz zmniejszyc halas zasysania

:shocked: Ale po co ?Przecie to mega fajny dźwięk :kox:

Opublikowano
  • Autor

oraz zmniejszyc halas zasysania

:shocked: Ale po co ?Przecie to mega fajny dźwięk :kox:

Przez pierwsze kilka dni, pózniej staje się meczacy.

Opublikowano

oraz zmniejszyc halas zasysania

:shocked: Ale po co ?Przecie to mega fajny dźwięk :kox:

Przez pierwsze kilka dni, pózniej staje się meczacy.

Tatusiek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oraz zmniejszyc halas zasysania

:shocked: Ale po co ?Przecie to mega fajny dźwięk :kox:

Przez pierwsze kilka dni, pózniej staje się meczacy.

Tatusiek :decayed:

Heh, paradoksalnie córce wszystkie hałasy z pracy silnika i wydechu za***iście się podobają.

Opublikowano

oraz zmniejszyc halas zasysania

:shocked: Ale po co ?Przecie to mega fajny dźwięk :kox:

Przez pierwsze kilka dni, pózniej staje się meczacy.

Tatusiek :decayed:

Heh, paradoksalnie córce wszystkie hałasy z pracy silnika i wydechu za***iście się podobają.

To nie jest paradoks. Pogadaj z Moskalem :wink4:

Opublikowano

wsadź ITG i będzie ciszej

Opublikowano

wsadź ITG i będzie ciszej

Ja też wsadziłbym ITG. :good:

Opublikowano
  • Autor

wsadź ITG i będzie ciszej

Ja też wsadziłbym ITG. :good:

Słyszałem wiele dobrego, rozważę.

Opublikowano

wsadź ITG i będzie ciszej

Ja też wsadziłbym ITG. :good:

Słyszałem wiele dobrego, rozważę.

Zamontuj większy od tego co masz. To K&N zdaje się ? Jest pełny w środku, w przeciwieństwie do Pipercrossa co daje kilkukrotnie lepszą filtrację :good: i świetny dźwięk ale nie taki jak w Hondach :wink4:

Opublikowano

ja swoje praktycznie nowe ITG opchnąłem do 1,8T i koleś tylko stwierdził, że po przejściu z bawełny na ITG jest dziwny ale fajny dźwięk

Opublikowano

dziwny

please...explain :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dziwny

please...explain :naughty:

Dla kogo dziwny dla tego dziwny. Po podmiance, zamiast dzwięku odkurzacza słychać kobiece jęki :naughty:

Opublikowano

zapytajcie Inkognito od nas z forum, jemu sprzedałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.