Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Stukanie przy hamowaniu przy prędkości 20 km/h


Gość tomasz557

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomasz557

Witam, mam pytanie,

podczas jazdy np 20 km/h pompując hamulec słyszę lekkie stuki w lewym kole. Co to może być? Dałem do regeneracji miesiąc temu 4 wahacze z dwóch kół. Mam gwarancję na nie 3 miesiące. Czy może jakiś został źle zregenerowany? Na dziurze też jakiś stuk zdarza mi się słyszeć w lewym kole.

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja wahaczy nie jest najlepszym pomysłem. Choćby dlatego,że nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie. Jeśli stuka podczas jazdy to prawdopodobnie wahacz,choć może to być końcówka drążka,bądź łącznik stabilizatora. Podjedź na szarpaki, sprawdź co jest grane i ewentualnie reklamuj.Choć wg mnie najrozsądniej jest zawsze wymieniać wahacze na nowe,bo przy regeneracji traci się 2 razy ponieważ i tak będziesz z biegiem czasu zmuszony wymienić na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore wahacze regenerowales. Podobny objaw stukania przy chamowaniu wystepuje jak dolny tylny wahacz jest padniety. To jest pojedyncze stykniecie na wcisniecie pedalu hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mam podobny problem! tylko ze jak przyspieszam to mi stuka od 0-20 Km/h ( jakby jakis tam indor siedzial :disgust: ) a najglosniej przy skrecie! tylko ze nie jestem pewny czy to z przodu czy z tylu! oczywiscie z lewej strony! co mam robic?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mam podobny problem! tylko ze jak przyspieszam to mi stuka od 0-20 Km/h ( jakby jakis tam indor siedzial :disgust: ) a najglosniej przy skrecie! tylko ze nie jestem pewny czy to z przodu czy z tylu! oczywiscie z lewej strony! co mam robic?? :kox:

Tobie kolego to przegub daje się we znaki. Do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...