Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co może stukać pod tapicerką bagażnika avant??


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

o jakiegos czasu cos mi stuka z prawej strony ewidentnie z bagazniku pod tapicerka

oproznilem bagaznik wyjalem trojkat i dalej to samo

sprawdzilem pompke centralnego ale jest w takiej jakby piance, poruszalem nim to nie to

co tam jeszcze jest pod tapicerka co moze stukac??

dziwek jakby cos plastikowego sie obijalo

wystepuje to przy np. przejezdzaniu przez jakies nierownosci poprzeczne ale po katem

oraz powiedzmy ze jade 10-15km/h i dynamicznie zaczynam skrecac prawo lewo jak slalomem tylko szybko slychac jak cholera ale nie moge namierzyc tematu

mial ktos cos podobnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci tam odpadło albo wpadło, jakiś pierdolniczek i ci tam lata po wolnej przestrzeni. Wsadź kogoś w bagażnik :decayed: niech zlokalizuje te dźwięki i zdemontuj tapicerkę w tamtym rejonie i wyjmij

hehe no wlasnie nie mam kogo wsadzic hehe

nie wiem czy wpadlo czy cos sie wypielo nie wiem co tam jest wogole

leza przewody od pompki ale co wiecej nie wiem

jak sciagnac bok w bagazniku zeby nic nie urwac

sa tam jakie wkrety albo spinki czy zatrzaski???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bok ściągasz odkręcając tą listwę poprzeczną, potem musisz odchylić siedzenia, wykręcić ten bolec za który zatrzaskuje się kanapa, boczek jest na zatrzaskach, koło pasów są bodajżę śrubki do wykręcenia, ogólnie nic skomplikowanego, ale co do stukania w jakich momentach się to dzieje, jedziesz po równej drodze i też stuka? może tłumik Ci o podłogę wali, albo łożysko na kole, wątpie żeby coś wpadło i stukało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lozysko szumi ale to wiem

na prostej drodze jest ok

dopiero na nieroznosciach poprzecznych

sprawdzalem to tak na prostej drodze jade 10km/h i zaczynam skrecac szybko raz w prawo raz w lewo i slychac ewidentne stukanie obijanie sie plastiku o cos dzwiek dobiega napewno z tylu i napewno z prawej strony to tak jakby powiesci cos na snurku w drzwiach i na zakretach by sie obijalo u mnie taki objaw ale stukanie tylko przyszybkich skretach i krotkich no i przy przejezdzaniu np. przez tory

zastanawialem sie na drzwiami ale po otwarciu i gwaltownym szarpaniu nic nie slychac wiec chyba tylko bagaznik zostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od amora chyba nie to bylby badziej metaliczny albo gluchy dziwek

u mnie wyraznie cos plastikowego

jutro bede sie bawil moze cos znajde hehe

moze jakis element w drzwiach od podnoszenia szyb sie poluzowal albo faktycznie cos w bagazniku

dam znaka jak namierze bydle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam ten sam problem ....... dziś zdjąłem tapicerkę klapy bagażnika i tapicerkę wewnątrz bagażnika i nic ........... wszystko ścisło ........ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to je to hehe ale kur... znalazlem zielona dluga szczotke do sniegu nie wiem skad sie wziela pod tapicerka

napewno nie ja jestem a raczej bylem jej wlascicielem hehe

jade zobaczyc to to bylo to hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat ;) U mnie też stuka podczas ostrzejszego skręcania, Na 100% jest to coś w środku. Rozebrałem słupek, tapicerkę drzwi z przodu i z tyłu, tapicerkę bagażnika i nic... ;( Czy jakimś cudem mogło wpaść coś do progu? Jeśli tak, to jak to można wyjąć? Mogło też odpaść coś w fotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade zobaczyc to to bylo to hehe

I co? To była ta szczotka? Bo nie wiem czy powinienem takiej pod swoją tapicerką szukać ;]

dokladnie tak hehe wszystko ustalo hehehe

Dobrze Ci tak :P Kurde a ja nie mogę zlokalizować pukania. Nie mam pojęcie co jeszcze mogę zdemontować :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzałem już kolegę, mówił, że tylne drzwi. Rozebrałem drzwi i nic. Wsadziłem jeszcze raz kolege, mówił, że to w słupku. Rozebrałem słupek i nic. Rozebrałem tapicerkę bagażnika, w nadziei, że coś tam znajdę i okazało się, że "nadzieja matką głupich"... czu w mechaniźmie zkładania kanapy albo w fotelu przednim jest coś co się może oderwać i latać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zamek tylnej kanapy

moze pompka centralnego

moze przewody pompki centralnego

moze cos z roleta

hmm...

moze otworzyc i potrzasnac klapa i zobaczyc czy cos w niej stuka

to samo z drzwiami gwaltowne szapranie cos powinno ujawnic

moze to tylko trojkat w mocowaniu czesto sie wyrabia ten zaczep heh

a moze z druiej strony tam gdzie ramka ze zmieniary i navi

sprawdz czy cos pod zapas nie wpadlo albo w styropianie nie wylecialo

jak mi cos wiecej przyjdzie do glowy napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jutro trójkąt i pompkę centralnego zamka. Jutro jeszcze spróbuję wyjąć tylne oparcie i pojeździć bez niego. Pozostałe rzeczy już sprawdzałem. Jakbym miał też drugi fotel kierowcy to bym podmienił i sprawdził czy to nie w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka jest w gąbce. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:28_________________________________________________Dziś wyjąłem fotel. Odgiąłem tylny plastik i z fotela wyleciała sprężynka. Długość około 2cm + po jednym haczyku z każdego końca, średnica 16mm. Myślałem, że to ona mi się obija, ale niestety stukanie słychać dalej. Co ta sprężynka przytrzymuje? Czy bez niej może mi się coś obijać o fotel?

Foto:

sprezynka.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...