Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,9] przytyka mi skubanca :/


Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem nowy na forum. zaraz dostane opr ze temat pewnie byl nieraz i zebym sobie poszukal- juz to zrobilem ale zaden post w pelni nie pasowal do mojego problemu wiec opisze go od nowa :D kupilem niedawno moja audiencje i co chwile wychodza jakies awarie

1- wsiadlem dzisiaj do autka pojechalem ztankowac , gdy ruszylem ze stacji zaczelo go przytykac powyzej 2000 obrotow- poprostu niedalo sie nim jechac jak by nie mail mocy albo paliwo nie dochodzilo. wczoraj bylo wszytko ok kiedy go odebralem od mechanika- zmieniali przy nim pasek rozrzadu napinacze olej i wszytkie filtry paliwa oleju i powietrza.

2. problem z klimatyzacja tzn nie moge przelaczyc nawiewu z szyb na jakikolwiek inny:/ i nie mam ogrzewania:/

chyba juz nigdy sie nie pokusze na atrakcyjna cene bo potem wlasnie wychodza takie rzeczy:/ za wszelka pomoc z gory dziekuje i dodaje ze jestem raczej zielony z mechaniki ale wolal bym cos wiedziec zeby jakis grzbiet mechanik mnie nie naciagnal!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sie nie dorobilem tego vaga i z tego co wiem mechanik z ktorym wspolpracuje zdobedzie ten program z komputerem w najblizszej przyszlosci :/ dalej wierze ze znajdzie sie ktos kto podpowie co sie tam moze dziac- Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do klimy to nie mam pojecia ...

natomiast co do przerywania ... podejrzewam ze jest jakas nieszczelnosc w ukladzie plaiwowym (napisales ze zmieniales filtr paliwa) a moze panowie mechanicy cos zwalili przy rozrzadzie .... opcji jest duzo .... jedz do nich i powiedz o objawach ... niech sie zajma tematem do konca .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj na badaniu znalazlo mi jakies dwa bledy :/ ale musze tam pojechac jeszcze raz bo mi napisal recznie i nie moge tego rozszyfrowac i przetlumaczyc ale z tego co zrozumialem to pierwszy jest o wtryskach paliwa -mowil zeby wlac narazie czegos na przeczyszczenie do paliwa a jak to nie pomoze to wymiana :/ przejchalem dzis jakies 100 km z tym specyfikiem i zadniej poprawy :/ jutro podjade do goscia jeszcze raz niech mi to po ludzku napisze to wrzuce to tutaj i jakbyscie mogli to chcial bym sie dowiedziec ile bedzie kosztowala naprawa tego w pl i sobie porownac. 3majcie sie Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj na badaniu znalazlo mi jakies dwa bledy :/ ale musze tam pojechac jeszcze raz bo mi napisal recznie i nie moge tego rozszyfrowac i przetlumaczyc ale z tego co zrozumialem to pierwszy jest o wtryskach paliwa

pewnie wtrysk sterujacy juz kuleje .......... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko napisze co bylo problemem bo ostatnio nie mial;em czasu a moze komus to pomoze zanim mechanicy beda chciali wymienic pol silnika. a wiec problemem byl filter paliwa ktory byl trefny od nowosci ale oczywiscie do niego zajzeli na koncu- dobrze ze mam kumpla z a4 to podmienilem pare podejzanych czesci zanikm mnie naciagli na koszty. bilanas tego wszytkiego to 10Ł za filter, nieprzespany tydzien i o 6 lat krutsze zycie z nerwow :neutral: ok zmykam na inny dzial poszperac cos o usterce w moim klimatroniklu. Pozdrawaim dzieki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...