Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9] przytyka mi skubanca :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc jestem nowy na forum. zaraz dostane opr ze temat pewnie byl nieraz i zebym sobie poszukal- juz to zrobilem ale zaden post w pelni nie pasowal do mojego problemu wiec opisze go od nowa :D kupilem niedawno moja audiencje i co chwile wychodza jakies awarie

1- wsiadlem dzisiaj do autka pojechalem ztankowac , gdy ruszylem ze stacji zaczelo go przytykac powyzej 2000 obrotow- poprostu niedalo sie nim jechac jak by nie mail mocy albo paliwo nie dochodzilo. wczoraj bylo wszytko ok kiedy go odebralem od mechanika- zmieniali przy nim pasek rozrzadu napinacze olej i wszytkie filtry paliwa oleju i powietrza.

2. problem z klimatyzacja tzn nie moge przelaczyc nawiewu z szyb na jakikolwiek inny:/ i nie mam ogrzewania:/

chyba juz nigdy sie nie pokusze na atrakcyjna cene bo potem wlasnie wychodza takie rzeczy:/ za wszelka pomoc z gory dziekuje i dodaje ze jestem raczej zielony z mechaniki ale wolal bym cos wiedziec zeby jakis grzbiet mechanik mnie nie naciagnal!!

Opublikowano

zapraszam kolege do NEWBIE i do lektury regulaminu

Opublikowano

podepij VAGa, przejedź się z nim i będziesz wiedział

Opublikowano
  • Autor

jeszcze sie nie dorobilem tego vaga i z tego co wiem mechanik z ktorym wspolpracuje zdobedzie ten program z komputerem w najblizszej przyszlosci :/ dalej wierze ze znajdzie sie ktos kto podpowie co sie tam moze dziac- Pozdrawiam

Opublikowano

no to jedź do takiego, który ma VAGa, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem. Wywala ci błąd, wiesz gdzie boli niunię, wymieniasz/naprawiasz i koniec

Opublikowano

co do klimy to nie mam pojecia ...

natomiast co do przerywania ... podejrzewam ze jest jakas nieszczelnosc w ukladzie plaiwowym (napisales ze zmieniales filtr paliwa) a moze panowie mechanicy cos zwalili przy rozrzadzie .... opcji jest duzo .... jedz do nich i powiedz o objawach ... niech sie zajma tematem do konca .....

Opublikowano

zmień mechanika... w UK nie ma chłopina na wyposażeniu VAG-a :???:

Opublikowano
  • Autor

bylem dzisiaj na badaniu znalazlo mi jakies dwa bledy :/ ale musze tam pojechac jeszcze raz bo mi napisal recznie i nie moge tego rozszyfrowac i przetlumaczyc ale z tego co zrozumialem to pierwszy jest o wtryskach paliwa -mowil zeby wlac narazie czegos na przeczyszczenie do paliwa a jak to nie pomoze to wymiana :/ przejchalem dzis jakies 100 km z tym specyfikiem i zadniej poprawy :/ jutro podjade do goscia jeszcze raz niech mi to po ludzku napisze to wrzuce to tutaj i jakbyscie mogli to chcial bym sie dowiedziec ile bedzie kosztowala naprawa tego w pl i sobie porownac. 3majcie sie Pozdro

Opublikowano
bylem dzisiaj na badaniu znalazlo mi jakies dwa bledy :/ ale musze tam pojechac jeszcze raz bo mi napisal recznie i nie moge tego rozszyfrowac i przetlumaczyc ale z tego co zrozumialem to pierwszy jest o wtryskach paliwa

pewnie wtrysk sterujacy juz kuleje .......... :twisted:

Opublikowano

Mi tak dusiło jak Katalizator powiedział Papa :smile:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak na szybko napisze co bylo problemem bo ostatnio nie mial;em czasu a moze komus to pomoze zanim mechanicy beda chciali wymienic pol silnika. a wiec problemem byl filter paliwa ktory byl trefny od nowosci ale oczywiscie do niego zajzeli na koncu- dobrze ze mam kumpla z a4 to podmienilem pare podejzanych czesci zanikm mnie naciagli na koszty. bilanas tego wszytkiego to 10Ł za filter, nieprzespany tydzien i o 6 lat krutsze zycie z nerwow :neutral: ok zmykam na inny dzial poszperac cos o usterce w moim klimatroniklu. Pozdrawaim dzieki za posty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.