Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czy panel klimatronika podpasuje z roku 99'?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proste i moze glupie pytanie, ale nie znalazlem na nie zadnej odpowiedzi :( a,ze moj ori panel jest uszkodzony ( nie wpelni obsluguje klapki od nawiewu) i konieczna jest wymiana to chcialem moze wrzucic ten nowszy model :naughty:

http://www.allegro.pl/item287580199_audi_a4_99_01_panel_sterownik_klimy_klimatronik_.html

zamiast starego

http://www.allegro.pl/item287324252_panel_sterownik_klimatronik_a3_a4.html

(aukcje to przyklady) pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz :) ewentualnie :bicz:za glupie pytanie.

Opublikowano

Mozesz zakladac. Bedzie dzialal, ale nie bedzie tylko podswietlenia klawiszy (wyswietlacz oczywiscie dziala). Co do podswietlenia klawiszy to tez mozna uruchomic montujac mostek pomiedzy pinami - na ta chwile nie pamietam (musialbym zobaczyc - wiec pytanie do odpowiedzi na prw). Trzeba oczywiscie przekodowac jeszcze vagiem.

Opublikowano

Podczepie sie do pytania .

Czy w przypadku wymiany panelu ze starego na nowy, moge podlaczyć podgrzewanie foteli z przycisków na kokpicie [koło przycisku awari ] na klimatronik ?

Opublikowano

Mozesz podlaczyc do tego panelu - wtyczki sa takie same - trzeba jedynie inaczej pociagnac przewody tak, aby wystarczyly, nic trudnego.

Opublikowano

Mozesz podlaczyc do tego panelu - wtyczki sa takie same - trzeba jedynie inaczej pociagnac przewody tak, aby wystarczyly, nic trudnego.

Ok . Dzieki za podpowiedz :th: Bedzie bardzo przydatne jak kiedys zechce wsadzić RNS-e :kox: bo z tym starym klimatronikiem to lipa .

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie za odpowiedzi :) wiec chyba kupie ten nowszy model, mimo,ze wyglada mniej efektownie ze wzgledu na 1 mniejszy wyswietlacz :P to chyba powinien lepiej sie sprawowac...

pozdrawiam

Opublikowano

czesc, zastanawia mnie czy ktos wlasciwie wymienil ten wyswietlacz, bo jak mialem ten nowszy w rekach to raczej bez przerobek by sie nie obeszlo, ale to tylko moje wrazenie moglo byc. upewnij sie co do rozemiarow obu sterwnikow, szczegolnie jezeli chcesz kupic je na allegro, potem moze byc za pozno! Pozdrawiam Jocker01

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kupilem ten panel... i jednak nie dziala... :wallbash: wtyczki pasuja... ale nie steruje klapkami (slychac tylko silniczki) ani nie wlacza sprezarki....

da sie cos zaradzic? czy jednak bede musial kupic kolejny odpowedni do mojego rocznika.... ;(

bledy klimatronika to: 5.1 ; 6.1 ; 7.1 ; 15.5 ; 22.1 ; 49.1 ; 50.1 ; sporo :(

Opublikowano

kupilem ten panel... i jednak nie dziala... :wallbash: wtyczki pasuja... ale nie steruje klapkami (slychac tylko silniczki) ani nie wlacza sprezarki....

da sie cos zaradzic? czy jednak bede musial kupic kolejny odpowedni do mojego rocznika.... ;(

bledy klimatronika to: 5.1 ; 6.1 ; 7.1 ; 15.5 ; 22.1 ; 49.1 ; 50.1 ; sporo :(

Możesz jeszcze zrobić ewentualnie adaptację klapek. W VAGu po połączeniu się z klimatronikiem wybierz Basic Settings, wpisz "001" i wybierz "Go"

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie i jak z tym nowszyk klimatronikiem da sie go zadoptować zamiast starszego ?

Opublikowano

Panel klimatronika poliftowy bezproblemowo adoptujesz do A4 z 1996r. Jedynie co nie bedzie po podpieciu to podswietlenia klawiszy po zalaczeniu swietel. Da sie jednak tez zrobic mostkujac odpowiednie 2 piny na wtyczkach klimatronika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.