Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8T podpiecie vag-iem


ciszek

Rekomendowane odpowiedzi

:audi: Siema Klubowicze musiałem zmienic akumulator w moim a 4 (mam pytanko) czy znalazłby sie ktoś do kogo mógłbym sie udać z Vag-iem.? w celu usuniecia błedów i adaptacji przepływki......(okolice poznania) zgóry dzieki......POZDRO... :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaptacji przepływki

Chyba chodzi Ci o adaptację przepustnicy :wink4: Zapytaj TUTAJ chłopaków. Na pewno pomogą :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po podpieciu akumulatora przekrecasz stacyjke, nie uruchamiasz silnika czekasz ok 60sek. w tym czasie przepustnica sama sie zaadaptuje - bedzie slychac piszczenie w trakcie tego procesu. oprocz tego musisz otworzyc do oporu i zamknac wszystkie szyby (te sterowane elektrycznie oczywiscie :> ). jezeli masz esp przejdz kawalek bez zatrzymywania az sam sie rowniez zaadoptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Musaschi zobacze tak z przepustnicą ale poco szyby?mam 4 elektryczne ale ujeb..... mi sie linka od kierowcy :confused4: niefart... dzieki za rade. ps: a niemasz czasami vag-a? albo kogoś kto dobrze sie na tym zna?w celu pokasowania ewentualnych błedów?jestem z okolic poznania pozdrawiam.......... :audi:.............[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 16:01 _________________________________________________jakie mogą być skutki uboczne jesli niebedzie zaadaptowana przepustnica? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn minimalne wariacje czy znacznie wieksze?niezauwazyłem umnie takich wariacji...bede musiał skoczyć na vag-a ale niewiem do kogo sie z tym udac bo niechciał bym oddawac mojego autka do kogoś kto sie zbytnio na tym niezna.:( może ktoś pomoże ma vag-a? okolice poznania.........TYLKO :audi:na zawsze :audi:...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim drugim samochodzie golfie mk4 po wyczyszczeniu przepustnicy i bez jej adaptacji znacznie falowały obroty i byly podwyzszone ok 1,5 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie jest normalnie w miare bo faluje ale minimalnie minimum dosłownie ale takie bardzo minimalne falowanie to chyba normalne?zauwazalne na obrotomierzu silnik pracuje ciągle tak samo niesłychac w nim falowania obrotów...miałem odłaczony akumulator i jest wszystko ok?niewiem ,,,,,,musze vag-a podłaczyc i wszystko powinno sie wyjasnić ...:).... :audi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 18:33 _________________________________________________ale dokogo sie zgłosic na Vag-a?moze ktoś jednak jest w poznaniu albo okolicach kto zna sie na tym bajerq........bardzo byłbym wdzieczny........ :audi:tylko audi!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...