Jump to content

[ALL B5] Problem z deską - odstający plastik.

adi311287
 Share

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z odstającym plastikiem w miejscu łączenia od strony pasażera przy AirBagu (patrz foto). Dodam że gdy sie go wdusi to powróci do pierwotnej formy ale jak puszcze to znowu to samo... :/

Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? miał ktoś z Was już taki problem?

http://img854.imageshack.us/i/45865894.jpg/

pozdro.

Ja miałem problem z odstającym kawałkiem przy prawym słupku to go podkleiłem. Myślę że tutaj byłoby tak samo ale mogę się mylić. Ja nie mam takiego problemu. Odkręć schowek i od dołu zobaczysz czy da się to tak zrobić. Na forum jest opisane jak to zrobić.

Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? miał ktoś z Was już taki problem?

Klejenie dechy się kłania. Wywalić poduchę, klej, pędzelek i ognia :good:

a jak to zrobic? :]

Demontujesz kolejno elementy by dostać się do wnętrza dechy, być może musisz wywalić całą deche, pędzelek klej, podklejasz i składasz do kupy :rolleyes:

Demontujesz kolejno elementy by dostać się do wnętrza dechy, być może musisz wywalić całą deche, pędzelek klej, podklejasz i składasz do kupy :rolleyes:

a da sie sciagnac samą tą prostokątną zaślepkę od AIRBAGU?

a da sie sciagnac samą tą prostokątną zaślepkę od AIRBAGU?

Ja od tej strony nie próbowałem ale od dołu jak zaczniesz demontować to będziesz miał wszystko jak na dłoni :wink4:

Ja od tej strony nie próbowałem ale od dołu jak zaczniesz demontować to będziesz miał wszystko jak na dłoni :wink4:

a jakby przygrzać to jakąś suszarką tak żeby troche się skurczyło? :>

zdemontuj to jak koledzy podpowiadaja i klejem to maznij :) ...ja tak zrobilem koledze, ale ja mialem taki specjalny klej podobny wygladem do butaprenu, co tasmy kleja w kopalni na odstawie (pod ziemia) sluzace do transportu wegla. Jezdzi rok i problem z glowy :decayed:

Te uszkodzenie jest wynikiem wystrzelonej poduszki i konsola sie zdeformowała. zdemontuj kolego te zaslepke odkrec schowek i uzyj grzałki by to odkrztałcic na ciepło byc moze ze i bedziesz potrzebował jakis klej jak koledzy mowia ale musisz to podgrzac by było elastyczne,ale podgrzewaj to ostrożnie by nie przypalic konsoli i by nie zmieniła odcienia. to ci duzo ułatwi. życze powodzenia przy naprawie.

mi sie wydaje, ze jest to spowodowane przez... słońce;)

musisz sciagnac boczna osłone konsoli, odkrecic schowek, ukaze Ci sie poduszka... odkrecasz cos koło 15 srub (wszystkie trzymaja poduche i taka alu belke :kox: ta zaslepka poduszki trzyma sie na srubach od dołu, odkrecasz ja i masz to odkształcenie na wierzchu... no i kleisz

jak sciagniesz schowek bedziesz wiedział które śruby krecic, bez obaw :good: