Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać :hi:

Mi by sie przydalo chociaz nie wiem czy bardziej nie hamownia ale podpiecie vaga tez by bylo spoko tylko wolalbym z nim pojezdzic troche ;) a nie mam 10 km kabla do rozwijania ;) heheheh chyba ze vaga na mojego lapka tylko kabla nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: miałem dzisiaj podłubać przy rakiecie ale jak wyszedłem to mi się odechciało :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar podłubać przy furze już od tygodnia ale jakoś mi nie wychodzi. Ostatnio sprawdzałem czy mam grzane lustra,no i mam ale jak wyszarpywałem wkład to mi trzasną. teraz szukam wkładu i czekam na trochę ciepła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no to poszalales z lustrem ;) musialo sie cos zapiec czy cos bo one wychodza tak latwo i bezbolesnie ze masakra ;) a co do dlubania tez cie tak zanosze ;) i doniesc nie moge ;) w ten weekend moze uda mi sie podjechac i zalozyc druga czesc fisu :) zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh jest jeden maly szkopul chyba templiczer na zewnatrz jest slaby ;) zeby cokolwiek robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gniazdo w samochodzie na podpiecie laptopa :) nie wiem u was tez to moze jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie jest to gniazdo z tylu obok popielniczki mam kabel,program VAG tylko nie ma laptopa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz jakas bogata wersje :P;) multimedialna ;) heh a ja nie mam kabla i vaga a lapka mam ;) z bateria :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy przyniesie cos jeden vaga jeden kabel jeden kompa i ktos musi jeszcze autem podjechac zeby bylo do czego podlaczyc a jeszcze by sie przydal ktos kto sie na tym zna hahahah :D:kox: wlasnie sobie rameczki zamowilem ;) bo jeszcze nie mialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie troche boja tego wagowania mam kolege co ma Hyundya i go podlaczyli i chcieli kercic licznik :naughty: i tak go skrecili ze samochod 14 latni ma przebieg 90 km prawie jak salonowy :polew: a p[oza tym poniej nie chchcial odpalic i nikt w lodzi nie umial tego zrobic nawet w serwisie powiedzieli ze oni sami nie wiedza co tu jest namieszane :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez troche sie obawiam podpinania jesli nei ma kogos kto sie na tym zna bo spitolic to latwo chwila moment i jest bob :P a co do krecenia :) mam jeszcze nexie 14 lat od nowosci i mam 101k :D przejechane nic nie krecone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG by się przydał bo mam inspekcje do usunięcia,a przy okazji wie ktoś gdzie w lodzi mogę nabyć wkładzik do lusterka od strony kierowcy,może być samo szkło. nowe albo używka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG by się przydał bo mam inspekcje do usunięcia,a przy okazji wie ktoś gdzie w lodzi mogę nabyć wkładzik do lusterka od strony kierowcy,może być samo szkło. nowe albo używka

inspekcje da sie usunac kombinacja przyciskow ale nie powiem Ci co i jak bo nei znam :/ co do wkladow sam kupowalem jakis czas temu bo mi rabneli pod blokiem i kupilem je na widzewie jest taka budka metalowa ktora wyglada jak kiosk hmm mnie pamietam ulicy ale jakbym ci tak wytlumaczyl ze jedziesz pilsudskiego caly czas prost na widzew na swiatlach przez anilana i stadionem widzewa jedziesz w leweo potem caly czas prosto za przejazd i w prawo i jakies 400 m po skrecie po prawej stronie jest ta budka tam kupilem chyba za 100 zl oba podgrzewane "asferyczn" to jedno od strony kierowcy asferyczne niebieskie ;) ale ono takie jest asferyczne jak ze mnie kosmonauta ale kreske oddzielajaca ma ;) w kazdym razie spoko sa daja rade :) montarz 10 min i po sprawie :)[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 13:08_________________________________________________ok mam :)http://allegro.pl/item907314584_wklad_lusterka_audi_a3_a4_a6_po_liftingu_99_02.html tu masz link do ich aukcji Łódź 92-219 Czechosłowacka 29A /róg Edwarda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki chłopaki za pomoc, jutro może się przejadę bo teraz to już dybam do pracy na popołudnie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...