Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wez Ewe niech juz zbiera na rabaty dla Tomka:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale twoja wie do kogo uderzyć :naughty:

Opublikowano

tam jest tylko 2 ich ;) duzo ich uderzac nie trzeba :P:P:P

Opublikowano

po pierwszym padają :decayed:

Opublikowano

cisza na morzu wicher rwie.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja juz przestalem te posty ogarniac tyle ich jest :) ktos cos pisal czytalem o folii takiej co sie odkleja przykleja i odkleja i zostaje sam nadruk takie rozwiazanie jest najlepsze i najladniej to bedize wygladalo tylko wydaje mi sie ze bedzie to drozsze rozwiazanie i nie obejdzie sie bez zamowienia tego w jakiejs firmie

Opublikowano

no wlasnie bo raczej nie nadrukujesz zwykla drukarka tego. bylem sie dowiadywac to ta najzwyklejsza folia musi byc odporna na goraco bo przeciez walek w dukarce sie nagrzewa

Opublikowano

ja juz przestalem te posty ogarniac tyle ich jest :) ktos cos pisal czytalem o folii takiej co sie odkleja przykleja i odkleja i zostaje sam nadruk takie rozwiazanie jest najlepsze i najladniej to bedize wygladalo tylko wydaje mi sie ze bedzie to drozsze rozwiazanie i nie obejdzie sie bez zamowienia tego w jakiejs firmie

ja o tym pisałem. takie rozwiązanie ja miałem i się dobrze sprawdza w innej ekipie. ładnie wygląda i jest atmosferoodporne. czasem warto trochę dorzucić żeby mieć coś konkretnego i dobrego.

co do tekstu banda łódź brzmi lepiej ale rozumiem argument ze skróciszami że jest tak młodzieżowo :) może ja jestem za mało młodzieżowy po prostu. ale koniec końcem argument mnie przekonuje jeśli będzie z polskimi fontami :D

Opublikowano

mam dobrego browara i możemy jechać z koksem :decayed:

Opublikowano

cholera... i jeszcze nie przywiozles na zlot :confused4:

Opublikowano

to było tylko na spróbowanie :naughty:

Opublikowano

po łyku dla każdego by nie starczyło :gwizdanie:

Opublikowano

trza bylo przywozic jak nas trzech bylo :cool1:

Opublikowano

albo w niedziele do Bacówki :gwizdanie:

Opublikowano

teraz nie bede drzewa zabieral to bede moze dluzej:P

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

ja juz przestalem te posty ogarniac tyle ich jest :) ktos cos pisal czytalem o folii takiej co sie odkleja przykleja i odkleja i zostaje sam nadruk takie rozwiazanie jest najlepsze i najladniej to bedize wygladalo tylko wydaje mi sie ze bedzie to drozsze rozwiazanie i nie obejdzie sie bez zamowienia tego w jakiejs firmie

ja o tym pisałem. takie rozwiązanie ja miałem i się dobrze sprawdza w innej ekipie. ładnie wygląda i jest atmosferoodporne. czasem warto trochę dorzucić żeby mieć coś konkretnego i dobrego.

co do tekstu banda łódź brzmi lepiej ale rozumiem argument ze skróciszami że jest tak młodzieżowo :) może ja jestem za mało młodzieżowy po prostu. ale koniec końcem argument mnie przekonuje jeśli będzie z polskimi fontami :D

ja jestem jak najbardzie za takim rozwiazaniem a nie masz kontaktu do kogos kto to wykonywal moze ??

Opublikowano

zdecydowalem sie na sicieme szyb tylko teraz jakiegos galntego jego moscia co by sie do tego przylozyl :decayed: nie macie kogos godengo zaufania?????

Opublikowano
  • Autor

na kolumny na rogu rzgowskiej i kolumny :) przy carrefour :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.