Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Łódź, pozwoliłam sobie zagłosować na Wasze logo :naughty:

... to ja nie będę gorsza :wink4: głos oddany !

projekt :good:

no widzę wkońcu

pzdr!

Witam Łódź, pozwoliłam sobie zagłosować na Wasze logo :naughty:

... to ja nie będę gorsza :wink4: głos oddany !

projekt :good:

pzdr!

widzę, że w końcu się zdecydowałaś :naughty:

ale Wy stanowczo za późno :acute:

jutro miałam ten znaczek na autku oglądać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety się nie uda :(

Opublikowano
  • Autor

projekt wlasnie robie pod druk i za chwil kilka bedzie i wstawie zobaczycie jak wyszedl ;) a co do druku to nei wiem :/[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 15:52_________________________________________________audildz.th.jpg teraz mozna to nawet wielkosci tira zrobic :D

Opublikowano

teraz to będzie kosa :naughty:

Opublikowano

projekt wlasnie robie pod druk i za chwil kilka bedzie i wstawie zobaczycie jak wyszedl ;) a co do druku to nei wiem :/[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 15:52_________________________________________________audildz.th.jpg teraz mozna to nawet wielkosci tira zrobic :D

tyle że teraz to Ci sie rozjechało , pierwsza wersja lepsza ...

Opublikowano
  • Autor

hmm co mi sie rozjechalo ?

Opublikowano

tzn... sorki że sie tak wcinam, ale na 'propozycji' znaczek audi jest bardziej czytelny

a co za tym idzie - ciekawszy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

damn musze nad nim popracowac ;) corel mnie dobija :D i jego perspektywa ;)[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 16:26_________________________________________________audildz.th.jpg

Opublikowano

damn musze nad nim popracowac ;) corel mnie dobija :D i jego perspektywa ;)[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 16:26_________________________________________________audildz.th.jpg

:doh1: to jeszcze nie to ....

dopieszczaj, dopieszczaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no teraz to juz mi presje na zwojach robisz :kox: ale co nadal znaczek audi nie tak ??

Opublikowano

pewnie chodzi o to aby znaczek był wkomponowany w burte łódki :mysli:

Opublikowano

no teraz to juz mi presje na zwojach robisz :kox: ale co nadal znaczek audi nie tak ??

im bardziej sie pomarszczą tym lepiej dla Ciebie :evil:

ten znaczek był zdecydowanie lepiej wkomponowany w całość na projekcie ....

nie da sie tego tak samo wykonać ?

Opublikowano
  • Autor

no da sie da sie pewnie tylko musze pomozdzyc bo w ps sie latwiej robi przynajmniej dla mnie :) [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 17:24_________________________________________________no ale jak to sie mowi jak sie popiesci to sie zmiesci ;):P lece na baze :)

Opublikowano

no da sie da sie pewnie tylko musze pomozdzyc bo w ps sie latwiej robi przynajmniej dla mnie :) [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 17:24_________________________________________________no ale jak to sie mowi jak sie popiesci to sie zmiesci ;):P lece na baze :)

to dopieszczaj ! ...chłopcy będą Ci wdzięczni :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: no nie wiem ;)
Opublikowano

my jesteśmy normalni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie :D

Opublikowano

już ja jej się odwdzięcze :wink4:

Opublikowano

a że niby ja nie ?? :embarrassed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:34_________________________________________________popatrzcie na to z innej strony...

jak zawyże Wam oczekiwnia, to efekt końcowy będzie doskonalszy :kox:

Opublikowano

wiemy o twojej artystycznej duszy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.