Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie bedzie padac :tongue4: damy rade jak sie porozjezdzamy stykamy sie pod realem na wlokniarzy i z tamtad walimy gdzies..... :gwizdanie: tylko grilla nie zapomni :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kochanie pocisnij gowniarzowi za tego malucha :P

Opublikowano

no i mamy 0:2

Opublikowano

to nie maluch tylko 125P!!!!!! :wink4:

Opublikowano

Wraca gostek zawiany z imprezki i spotyka pana

Kazia - rejonowego listonosza.

- Witam Panie Kaziu!

- Witam, witam, widzę że była ciężka nocka.

- Ano była Panie Kaziu. Mieliśmy małą imprezę z sąsiadami. Graliśmy w taką grę "Kto ja jestem".

- Tak? A na czym ona polega?

- Facet ubiera się w wielkie prześcieradło z dziurką, przez którą wystawia "małego", a kobiety po dotyku muszą odgadnąć kto jest pod prześcieradłem.

- To szkoda, że i mnie tam nie było.

- No, nie wiem, nie wiem, panie Kaziu... Parę razy padło Pana imię...

Opublikowano
:polew: tooo koniec z Patem, teraz bedzie Kaziu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: hehehehehehe
Opublikowano

zaraz może być 2:2 :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:14_________________________________________________kurde nawet się nie przywitała :angry:

Opublikowano

Fo paux popełniłam...dzień dobry, a raczej dobry wieczór Bartku :wink4:

Opublikowano

ciekawe do ktorego Bartka to bylo :polew:

Opublikowano

przeglądam Wasze wątki i doczytałam się, że mam pojawić się na czyszczenie przepustnicy...gwarantuję room service :tongue4:

Opublikowano

:polew:

dobry wieczór Joanno

Opublikowano

nie wiem czy doczytales ale bzykano bedziesz mial :polew:

Opublikowano

a kto mnie zabierze ze soba na wielkie grillowanie ????

bo wlasnie w mojej białej niuni pierd... pasek :(:(:( (a to wszystko przez to ze spec mechanior nie wymienil calego napinacza tylko samą rolke)

;(;(;( :wallbash: :wallbash:

i Niunie bede mial dopiero po świetach :/

Ch.. by to strzelił !!

Opublikowano

przeglądam Wasze wątki i doczytałam się, że mam pojawić się na czyszczenie przepustnicy...gwarantuję room service :tongue4:

wiedziałem, że się dogadamy :kox:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:34_________________________________________________J3rzyK a chcesz się przejechać czarnym avantem :naughty:

Opublikowano

mhm każdy widzi(czyta) to co chce...liczy się to co autor miał na myśli :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek...ja chce sie przejechac kolo kierowcy w 1.6 :evil:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________J3rzyK a chcesz się przejechać czarnym avantem :naughty:

chce!!!! jasne ze chce!!

A nie ma nikt bialego :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.