Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak zamierzasz podnieść dawke paliwa :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem :mysli: tylko taki pomysł..

Opublikowano

rozmawialiśmy dzisiaj jaki to koszt :cool1:

Opublikowano

tja.... :rolleyes:

ale ciągle nie wiem co to za gówniany kabel się przetarł nad skrzynią biegów co idą takie 2...

Opublikowano

moze zrobimy user naprawa party :P i sie Bartuś wykazesz:P

Opublikowano

może lepiej narazie nie wiedzieć :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 23:18_________________________________________________

moze zrobimy user naprawa party :P i sie Bartuś wykazesz:P

ja tu tylko turystycznie :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 23:19_________________________________________________panie rezyseze kto ostatnio dłubał przy rakiecie Ty czy lalka :mysli:

Opublikowano

kurrr już sie pogubiłem to ja mam coś z czujnikiem ciśnienia w ukł dolotowym czy czujnikiem temperatury w układzie dolotowym ?

z tego co wyczytałem to ten czujnik cisnienia się rzadko co psuje i raczej jest to wina turbawki. patrzyłem ten czujnik to mocno jest obsadzony bez luzów i piny ma czyściutkie... chyba dla świetego spokoju dam ta turbinke do czyszczenia. jeśli nie będzie działać nadal to wtedy wymienie ten czujnik wcześniej sprawdzając jego opór na pinach - i tu znów by sie ktos przydał :)

Opublikowano

a czujnik temp. i ciśnienia nie jest przypadkiem zespolony :cool1:

Opublikowano

a do kogo to bylo kto dlubal ??

Opublikowano

narazie wymienie ten termostat i przeczyszczę turbinkę

poźniej jak coś to podmienimy ten czujnik i zobaczymy :good:

Opublikowano

a do kogo to bylo kto dlubal ??

grzecznie pytam

Opublikowano

ale do mnie czy do kogos innego ;p ja ostatnio zmienialem amorki tyl :P pierwszy 1,5h bo z rozlozeniem bagaznika. druga strona 15 minut :polew: ale przepustnica czeka na ciebie

Opublikowano

narazie wymienie ten termostat i przeczyszczę turbinkę

poźniej jak coś to podmienimy ten czujnik i zobaczymy :good:

poczytaj sobie jeszcze to

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=37318&highlight=czujnik+g71

ale do mnie czy do kogos innego ;p ja ostatnio zmienialem amorki tyl :P pierwszy 1,5h bo z rozlozeniem bagaznika. druga strona 15 minut :polew: ale przepustnica czeka na ciebie

ostatnio Fela mówiła, że korygowała czujnik

Opublikowano

a dziekuje, nie pyrka :) on jest po obu stronach ?

Opublikowano

jawol :decayed:

Opublikowano

no nie wazne nie pryka. nawet wahacze zamilkly, ale i tak je dam na gwarancje :polew:

czy ktorys bartek ma imieniny 21 ??

Opublikowano

nie wiem ilu ich tu tera widzisz ale ja na pewno nie :decayed:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 00:16_________________________________________________Feli coś dawno tu nie widziałem :mysli:

Opublikowano

narazie wymienie ten termostat i przeczyszczę turbinkę

poźniej jak coś to podmienimy ten czujnik i zobaczymy :good:

poczytaj sobie jeszcze to

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=37318&highlight=czujnik+g71

no to może odrazu nie wymieniać a poprostu go podmienić czyimś?

byłby ktoś chętny ?

Opublikowano

ano Fela stajennym zyciem zyje. nawet mnie nie odwiedza :)

Opublikowano

:blink:

a ty ją odwiedzasz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.