Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Baska Baska pamietasz .... :D hmmmalbo to Baska nie byla :evil:

jolka Sebek, jolka to była :doh1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaa no wlasnie cos mi nie pasowalo :) ale z Baska tez cos bylo Baska miala fajny biust :naughty: :naughty: :naughty: chyba ze cos znowu pomylilem

Opublikowano

no musi sie otworzyc w movie makerze :confused4:

Opublikowano

aaaaaaaaaa no wlasnie cos mi nie pasowalo :) ale z Baska tez cos bylo Baska miala fajny biust :naughty: :naughty: :naughty: chyba ze cos znowu pomylilem

tak pomyliłeś!

MA a nie MIAŁA! :chytry:

:decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:49_________________________________________________

no musi sie otworzyc w movie makerze :confused4:

zaczerpnijmy więc opinii specjalisty

Panie Sebastianie, czy filmik zrobiony w innym programie, z zamieszczonymi fotami, otworzy sie w WMM? :mysli:

Opublikowano

kurna chwile mnie nie było i już mam zaległości

Opublikowano

Seba mowi ze sie nie da fot makerze wstawiac to jak sie nie da to niech n ie bedzie :tongue4: juz nie bede taki wymagajacy :dziura:

Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry

Jako ekspert w dziedzinie otwierania filmów ,zrobionych w innych programach, w movie maker 2.0 odpowiadam ze nie da się gdyż każdy program posiada własny plik projektu i tak tez jest z WM a jako ze jest to program z rodziny Microsoft zaprawdę powiadam Wam ze mało się tam rzeczy otwiera :) ale program godny polecenia i myślę ze do amatorskiej pracy nad montażem filmowym jest jak najbardziej odpowiedni np do zrobienia filmu z wczorajszej libacji. Dziękuję za uwagę i mam nadzieje ze rozwiałem wszelkie wątpliwości związane z otwieraniem filmów zrobionych w innym programie w movie maker 2.0. Pozdrawiam serdecznie cala redakcje i sąsiada spod 3.

ma ?? :D ma ma :D

Opublikowano
:smutas: piekne przemowienie :oklaski:
Opublikowano
  • Autor

szieeeeeeeeeeeeeeeeee kurna :P:kox:

dobra bije mi od rana tu mi wierca nad glowa udarem i juz mi bije

Opublikowano

Dziękujemy za wyczerpującą wypowiedź eksperta :notworthy:

Opublikowano

no wiec pani producent co nastepuje dalej.... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

casting :D szieeeeeeeee

kuzwa no odkleja mi sie albo zwoj prostuje :P

Opublikowano

Seba mowi ze sie nie da fot makerze wstawiac to jak sie nie da to niech n ie bedzie :tongue4: juz nie bede taki wymagajacy :dziura:

no i to mnie sie podoba... kolega mięknie :kox:

zaraz sie wysypie że muzyczki też nie trzeba i będzie gicio :decayed:

Opublikowano

skończy się na obrazie z kamerki :polew:

Opublikowano

nir no meloddyjke chyba mozna..... :yeah::decayed:

Opublikowano

dobra pomyśle cos, jutro sie odezwe. Proszę o cierpliwość! :gwizdanie:

PS: tylko nie traktuj mnie jak ostatniej deski ratunku, bo jak sie nie uda, to 'co złego to nie ja' :wink4:

Opublikowano
:good: no ok ale wierze w ciebie bardzo :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 15:09_________________________________________________kurwa sam zrobie ten film :dance2::pilot::banan3:
Opublikowano

oświeciło Cie ? :wink4:

Opublikowano

ehh jeszcze godzina i koniec tej nierównej walki :chytry:

Opublikowano
  • Autor

no jeszcze godzina :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.