Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to towarzycho się pospało czy :drunk: and :dance: ?

Cicho tak jakoś - chyba, że każdy ma Polsat Sport a tam....... :radocha: mordobicie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o której dzisiaj Pudzian będzie stukał :mysli:

Opublikowano

Witam wszystkich z tej strony Michał . Mam pytanie z innej beczki. Zamierzam kupić Audi A4 Avant 1.9tdi Quattro lub 1.8T Quattro. Pytanie do Was co wybrać jeśli chodzi o 1.8T to chciałbym ja zagazować. Oglądałem wczoraj jedna w Zduńskiej Woli 1.8T tyle ze wydaje mi się ze brakuje jej mocy tak jakby turbina wogole nie działała. Mam pytanie czy ktoś z Was ma taka Audi dla porównania, albo ma kompa z Vagiem i miałby czas i ochotę pojechać ze mną zobaczyć to auto. Co do lakieru to z tego co własnymi oczami wypatrzyłem była lakierowana pokrywa silnika, błotnik przedni lewy i tylny prawy. Pozdrawiam. :)

Dodam ze dane w moim profilu są to dane Audi mojego taty. :wink4:

Opublikowano

o której dzisiaj Pudzian będzie stukał :mysli:

Przewidują że Pudzian będzie ok 22.30 - 23.00

Opublikowano

to jeszcze kupa czasu, trzeba jakieś zaopatrzenie zaraz zrobić

Opublikowano

he he ja już zrobiłem - pomaleńku "dziabąguję" :wink4: :beer1:

robię podkład na jutro :good:

Opublikowano
:blink: szybki jesteś
Opublikowano

zaraz tam szybki - po prostu smutny :( drzewo w robocie, młodzież już śpi :evil: - tylko dziabągować i czekać na pudziana :gwizdanie:

Opublikowano

hehe nudzi ci się :naughty:

Michał 1,8T szukaj o oznaczeniu AEB najbardziej znoszą niełaskę

Opublikowano

A po nr vin będziesz wiedział co to za model silnika

WAZZZ8DZVA062956

Opublikowano

zobacze

ide po jakiegoś bronka

Opublikowano

zobacze

ide po jakiegoś bronka

smacznego :kox: :beer1: :good:

Opublikowano

teraz możemy porozmawiać :)[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:39_________________________________________________

A po nr vin będziesz wiedział co to za model silnika

WAZZZ8DZVA062956

spr. jeszcze raz ten VIN

Opublikowano

PANY !!! Pomalutku przełączajcie na polsat - myślę, że będzie się działo.

Tym czasem po "dziabągu" :drunk: :beer1: :wink4::evil:

Opublikowano

a tak poza konkursem kto bierze piecyk :decayed: żeby nie było smażenia na kolektorach :kox:

no chlup :good:

Opublikowano

nie uwierzysz ale o to samo spytała moja pani jak dryndała do mnie - oby "nie było smażenia na kolektorach" :> chyba rozmawiałeś z moją panią!!! :evil:

no to chlup :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew:

:drinks:

a tam odrazu rozmawiałeś :wink4:

Opublikowano

:drinks::good:

dzięki za pamięć :hi:

Opublikowano

ale się przytulają :polew:

Opublikowano

teoretycznie fajnie być na miejscu i oglądać na żywola ale chyba lepiej widać wszystko w TV. Jak będzie we wrześniu w Atlas Arenie może uda się załatwić kilka bilecików w gratisie oczywiście :good: :good:

no to chlup :beer1: :beer1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.