Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: no powiem ci ze mi bynajmniej zaimponowales :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

10min szukania :P[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:11_________________________________________________

na ścianie w salonie - każdy niech ma logo klubu !!

wygląda że to to co ja mam! ale zaraz seba wymyśli że to nie to? :decayed:

czyli co...? teraz będziemy robić lepy na ściany w domu? :polew:

Opublikowano

namierzyłem gościa od stilo który robił to w drukarni zaprzyjaźnionej.

z tego co pamięta to było robione sitodrukiem.

mam ciągnać temat?

Opublikowano
:good: ciagni ciagni :naughty:
Opublikowano

bylem w sitodruku mowili ze nie robia takich naklejek.

Opublikowano

slabo sie starales :tongue4:

Opublikowano

Seba nie przejmuj się :evil: i tak szacun :notworthy: dla ciebie, że się tego podjąłeś i w ogóle - coś na pewno wszyscy wspólnie wymyślimy.

:hi:

Opublikowano

Seba nie przejmuj się :evil: i tak szacun :notworthy: dla ciebie, że się tego podjąłeś i w ogóle - coś na pewno wszyscy wspólnie wymyślimy.

:hi:

nie rozumiem czym on ma się martwić? zrobił za***isty projekt przecież... :notworthy:

a to że jakaś firma nie dała rady zrobić i chce powiększać to już ich problem.

btw. seba masz to w cdr, right?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:19_________________________________________________

http://herbi.only.pl/naklejki/jaknaklejac.htm to jest techniką ploterowa też efekt jaki chcecie osiągnąc

szefu tu powiedział przecież że to chyba nie jest to... :no: :no: :no:

Opublikowano

może może - sorry ale nie czytałem od początku tylko końcówkę :P

w takim razie sie już nie wtrącam

pozdro dla Was

Opublikowano

Remik wszystko :good: troszkę się rozdmuchało dziś od wielkości przez kolor do rozmiaru - była to forma podbudowania - bo jeszcze nam się zamknie w sobie :wallbash: i co my wtedy zrobimy :kox::wink4:

Opublikowano

może może - sorry ale nie czytałem od początku tylko końcówkę :P

w takim razie sie już nie wtrącam

pozdro dla Was

tylko na spota nie zapomni wpasc :chytry:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:23_________________________________________________chlopaki ja lece w kokon :hi: dobrej nocki zycze :gwizdanie:
Opublikowano

ja też odpalam wrotki :hi:

do miłego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

http://herbi.only.pl/naklejki/jaknaklejac.htm to jest techniką ploterowa też efekt jaki chcecie osiągnąc

po raz kolejny tlumacze to nie jest technika ploterowa tylko ploter to maszynka do wycinania ksztaltow

nie no spoko w takim razie ogarniajcie temat projekt jest gotowy ja tamto anuluje jutro i z glowy :)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:31_________________________________________________i tez lece jak cos jutro doczytam pozdro

Opublikowano

Remik wszystko :good: troszkę się rozdmuchało dziś od wielkości przez kolor do rozmiaru - była to forma podbudowania - bo jeszcze nam się zamknie w sobie :wallbash: i co my wtedy zrobimy :kox::wink4:

będzie dobrze :decayed:

moim zdaniem najważniejsze że jest projekt! :notworthy::cool1:

ja też dnoc! :hi:

Opublikowano

:hi:

temat się rozwinął :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:bry: jak papier do d*py ;)

ja wiem narazie tyle :

Witam.

Drukarnia walczy jeszcze z ploterem aby to dobrze wyciac.

Bede informowac o postepach.

Pozdrawiam

Rafal

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 09:35_________________________________________________oznajmiam ze drukarnia polegla dostaje zwrot takze powracamy do punktu wyjscia projekt jest i czeka na realizacje

Opublikowano
:confused4: a miało być tak pięknie
Opublikowano
  • Autor

a wyszlo jak zawsze ehhh no nic koledzy teraz musza ladnie ogarnac temat w takim razie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.