Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kufa jak goraco.... i po co ja sie obudzilem o tej godzinie :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ciocia Basia bedzie :decayed::mysli: ????? no i z innej beczki co robimy z tymi wlepami lykamy takie jak sa ????? :mysli:

:bry:

cioci Basi na 99% nie będzie :no::thumbdown::wallbash:

Opublikowano

qfa prąd mi wyłączyli w nocy :decayed:

jeśli ta forma odpowiada to lepy będą na tą niedzielę :cool1: - nie podoba mi się ta niewiara w moje umiejętności... :gwizdanie: :tongue4:

co do ceny... myślę że będzie tryb po kosztach, a zbieranie po jakieś grosze możemy zostawić rumunom. w związku z tym proponuję wymianę berterem. :decayed:

2 lepy = 1 piwo 0,5l

w ten sposób będzie miło i... miło... :naughty:

póki co niestety są tylko opcja biała i opcja srebrna.

proszę o info na prv kto jakie sobie życzy.

Opublikowano
  • Autor

uuuaaa elegancko :) no i co mozna ?? mozna ?? mozna :):P wszystko sie da :D tylko trzeba sie spiac i mozemy sie spocic nawet i w 30 aut :P

Opublikowano

:bry:

uuuuuuu ale wyobraźnia poniosła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh nei pierwszy raz dzisiaj :P:naughty:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 10:06_________________________________________________:siema:

Opublikowano

dobrze że już piątek :radocha:

Opublikowano
  • Autor

no no piatek piateczek piatunio jeszcze tylko ze 3 godziny w trasie z wwa do ldz bez klimatyzajci :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: i bede w domu

Opublikowano

:bry: chłopaki łodziaki

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

o dzien dobry jak sie masz ?? co slychac ?? jak mija dzien ?? :decayed:

Opublikowano

jakie rymy :wink4:

Opublikowano

nawet nie czuje że rymuje :yeah: joł, joł, joł :kox:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 10:37_________________________________________________

o dzien dobry jak sie masz ?? co slychac ?? jak mija dzien ?? :decayed:

jakoś tak dzisiaj duszno i porno :decayed:

Opublikowano

tylko jedno w głowie :kox:

Opublikowano

a ciocia Basia bedzie :decayed::mysli: ????? no i z innej beczki co robimy z tymi wlepami lykamy takie jak sa ????? :mysli:

:bry:

cioci Basi na 99% nie będzie :no::thumbdown::wallbash:

;(

noo, ale padaka ...

Opublikowano
:hi: ja lece do szkoly ostatni weekend :decayed: trzymajcie kciuki bo jak nie zalicze dzisiaj to casly rok jak psu w dupe :tongue4::wallbash:
Opublikowano
  • Autor

o kuzwa do szkoly mam na 14 ja pitole :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: a nieeeee przeciez ja juz skonczylem sudia :P:wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: :kox:

Opublikowano

a może by tak w końcu skończyć :mysli:

Opublikowano

Seba, Ty stary koniu, nie nabijaj się z uczącej sie młodzieży :cool1:

Opublikowano

to zależy czy ktoś chodził z musu czy z przyjemności :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Seba, Ty stary koniu, nie nabijaj się z uczącej sie młodzieży :cool1:

jak stary jak stary jak ja jestem stary to .... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.