Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: ale moja wyrezna kiere tez sfotografujemy :tongue4:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

robimy, robimy tylko jakąś zdrową panienke :boobs: trzeba zwerbować :naughty:

Opublikowano

no ja w ten weekend nie mogę :polew: :polew:

Opublikowano

moze wezmie ta pania co ci sprzedala kotleta co wygladal jak pierog :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 16:30_________________________________________________to chyba ta chwila w ktorej juz wszyscy koncza prace i odezwa sie za 1,5h :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahaha no trafiles heheheh :D ja sie odzywam ale lece troche pobiegac i pocwiczyc :D takzke jak cos bede za jakies 2 godzinki pomyslmy wspolnie nad jakims fajnym miejscem do zrobinie zdjec ja dalem pomysl dach galeri lodzkiej albo parking podziemny :)[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 17:40_________________________________________________hmm no to ja juz wrocilem a tu dalej cisza ;)

Opublikowano

nie ja jeszcze jestm :decayed: poprawiles rzezbe ciala :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hahahah zeby ja poprawic musze ze 100 lat chyba cwiczyc :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no fakt zeby byc takim adonisem jak dluga droga przed toba :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a pozatym nie kazdy musi rzezbic rzezbe :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________moja masa to moj kapital :P

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

a pozatym nie kazdy musi rzezbic rzezbe :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________moja masa to moj kapital :P

bogaczu :decayed:

Opublikowano

Seba a kiedy na ta sesje bysmy sie ustawiali????[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:47_________________________________________________mysle ze na manu tez bysmy cos mogli pokombinowac ale tylko wieczorkiem ale Galeria jest pomysl gitez :good:

Opublikowano
  • Autor

a jak :D sie gra sie ma :P[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:49_________________________________________________

a pozatym nie kazdy musi rzezbic rzezbe :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________moja masa to moj kapital :P

bogaczu :decayed:

jak to bogaczu a skad Ty wiesz ze niby co ?? przeciez ja nie jestem gruby kurde :P

Ciotka .... :evil: :evil: :evil:

No ja mysle ze albo jakos w niedziele jak na spocik a moze uda mi sie wyrwac sobota wieczor nocna sesja :) nie mam kurde statywu zostawilem u kumpla a mozna by cos powalczyc :D

Opublikowano

a jak :D sie gra sie ma :P[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:49_________________________________________________

a pozatym nie kazdy musi rzezbic rzezbe :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________moja masa to moj kapital :P

bogaczu :decayed:

jak to bogaczu a skad Ty wiesz ze niby co ?? przeciez ja nie jestem gruby kurde :P

Ciotka .... :evil: :evil: :evil:

No ja mysle ze albo jakos w niedziele jak na spocik a moze uda mi sie wyrwac sobota wieczor nocna sesja :) nie mam kurde statywu zostawilem u kumpla a mozna by cos powalczyc :D

no ja tylko mam filtr UV :tongue4::polew:
Opublikowano
  • Autor

hahahahah chyba sie do mojego nie nada ale moze skrece profesjonalny sprzecik ;) i fotografa :P zobaczymy co sie uda zrobic :D

Opublikowano
:good: ale kiere wyrezana tez obfotografujemy :tongue4:
Opublikowano

Seba, a co Ty się tak teraz dziwisz? :mysli:

damy Cie do innych zdziwionych :decayed:

Opublikowano

ciocia Basia by mogla przyleciec na sesje :tongue4::naughty:

Opublikowano

no przecież pisałam że ten weekend mi nie pasuje :gwizdanie:

musicie sobie innego lachona skołować :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed: no ja juz bede to spokojna glowa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.