Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyje, ale czasami, częściej jest spokój :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dopsz mi tez nie zawsze, ale teraz non stop na klimie jezdze ;) nie oszczedzam :P:P:P mam jeszcze pytanie, apropo falujacych obrotow, ostatnio zauwazylem ze w miejscu gdzie jest linka gazu jest taki dzyndzolek i on sie porusza w takt falowania obrotow. ale w nim jest taka dziurka jakby brakowalo jakiejs sprezynki. moze tak byc ??

Opublikowano

ja nie wyłączam klimy od zeszłego lata :tongue4:,

brakująca sprężynka :mysli:

generalnie to przepustnica sama się ustawia, ale warto zajrzeć do jakiejś mądrej ksiązki i spr czy czegoś nie brakuje

Opublikowano

siemanko wszystkim obecnym :hi: i nieobecnym także :wink4: .

Słyszałem o jakimś pikniku :mysli: czy tam grilliku :mysli: - jakieś propozycje :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Mario słuch cię nie myli :gwizdanie:

Opublikowano

w sumie co z tego że nie myli jak nie ma żadnych konkretów :wallbash: :wallbash: nie wiadomo jak planować weekend :mysli: przecież już nie długo :naughty:

Opublikowano

jak to jak w sobote mysle zeby takie cusik zorganizowac :decayed: co wy na to ??????

Opublikowano
  • Autor

w jakich godzinkach Panowie ?? :naughty:

Opublikowano

no tu mysle ze trzeba lo;czekac na reszte glosow

Opublikowano
  • Autor

A Ty mistrzu za co warna zlapales ?? :D :D :D:naughty::decayed:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 22:12_________________________________________________a juz widze za co za OT hehehe

Opublikowano

ostrzyzony chyba :polew: za co za co ;p ja mysle ze mozna by pogrylowac tam kolo wysypiska :)

Opublikowano

chwilke mnie nie było a tu takie ciekawe rzeczy się dzieją :)

Mały gdzie wyłapałeś kropka :polew:

może być na wysypisku tylko z kierownictwem trzeba przyjechać :naughty:

Opublikowano
:bry: jakie tu tłumy były wczoraj po mojej wizycie :D
Opublikowano
  • Autor

:siema: reczniki wygladaja fajnie :D

Opublikowano

pisze się ktoś na sobote godzina 17 :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 11:04_________________________________________________

my zawsze jestesmy grzeczni :decayed: i sluchamy sie mamy i taty :decayed: i ladnie zjadamy posilki nic nie zostawiamy :kox:

i po co były te ściemy?? jak tutaj widzę kropki rozdane

Opublikowano
  • Autor

pisze się ktoś na sobote godzina 17 :gwizdanie:

hmmm ja wstepnie sie moge pisac :) na troche nie wiem czy zostane do wieczora ale wstepnie tak :D

chyba ze cos sie zmieni no ale to poinformuje :D

Opublikowano

może Tomi i Bartas się dopiszą :rolleyes:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 11:34_________________________________________________kurfa ale gdzie mały wyłapał kropka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jak gdzie przeciez pisalem wczoraj ze w dziale technicznym za OT dostal warna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.