Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak cos to podjade ale 17.07.2010 to jest sobota..to kiedy w koncu??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ALE RUCH NA ŁÓDZKIM FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AŻ NIE WIEM JAK SIĘ ZACHOWAĆ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi: pany no co wy spicie :blink::tongue4: ja :tongue4:jutro sie deklaorowalem ale nie wiem czy zdaze bo aktulanie jestem na palnym sponanie w mjescowosci Chodecz kolo Poznania :decayed: i nie wiem czhy dotre na jutro bo jest zm,na duz asortyment :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: i ztrudm to mi sie piesze jak cos to soeki bardzo amam nadzieje ze w niedziele cos bedzie :decayed: kolorowych snow bo ja ide plynac dalej :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :JC_fan: :JC_fan: :radocha: :radocha: :beach: :beach: :pali: :pali: :pali: :pali: :banan3: :banan3: ale mnie ponisolo :decayed:
Opublikowano

Tomuś, jakie zwierzenia :blink: prosimy jeszcze o tłumaczenie jak już wytrzeźwiejesz :decayed:

Opublikowano

:hi:

no to jak są chętni na dziś :evil:

zajrze tu jeszcze za 3h

Opublikowano

nie ma to jak zgrana ekipa :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: :polew::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 13:11_________________________________________________ja jestem chętny ale w dwa autka to troch lipa - :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: dla wszystkich.

idę na :beer1: Perła chmielowa :evil:

Opublikowano

no to w takim układzie ja zaczynam weekend i piknik u siebie :tongue4:

Opublikowano

haha :D ja nie pamietalem hasla do forum, a chcialem z komorki napisac. nie udalo sie :)

Opublikowano

ta pogoda mnie rozpier...la, wali, błyska, wicher się zerwał i ani kropelki deszczu :wallbash:

Opublikowano

jutro sie spotykamy czy nie ?? mam pytanie co do piskow do ciebie

Opublikowano

możemy, jakie piski

Opublikowano

z kilimy tak mi sie wydaje, ale tez wydaje mi sie ze mam luzny pasek i moze tego wina. to o 17 czy 18 ?

Opublikowano
  • Autor

siema ja mysle ze na 18 bede :)

Opublikowano

:nuda::hi:

może być 18

Opublikowano
  • Autor

no ale to co we dwoch tylko bedziemy ?? to moze nie ma sensu co ??[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 16:49_________________________________________________ja pasuje w takim razie nie mam telefonu kurde zeby dac Ci znac ze mnie nie bedzie juz sie po prostu nie wyrobie kuzwa :/ i znowu bedziesz zly :/

Opublikowano

:hi:skonczylem bardzo ciekawy weekend :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

alez tu pustki masakryczne :confused4:

Opublikowano

:hi:

:hi:

alez tu pustki masakryczne :confused4:

i to coraz częściej :thumbdown::wallbash::confused4:

Opublikowano

oj mowisz jakby zle bylo wczoraj :polew:

Opublikowano
:polew: było spoko ale czym więcej aut tym lepiej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.