Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o 17 startuje :tongue4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 13:18_________________________________________________może się nie pogubie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy ciężko pracują :decayed:

:hi:

o proszę a miała być na urlopie :polew: :polew: :polew:

i kto tu jest uzależniony :polew: :polew: :polew:

urlop nie urlop musze być na bieżąco :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma urlop to ma a inni musza nap.... .

Mariusz widzialem 3 fotki ktore zrobilem ?? jako kilka stron wczesniej sprawdzalem mozliwosci

nowej "zorki" hmm okazalo sie ze jednak to ja nie umiem nia robic zdjec :) ale cos tam wyszlo ;) [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:24_________________________________________________

Seba jakie koszta wymiany lozyska w sprezarce klimy ??

o kurde szczerze powiem ze nie wiem u mnie poki co zymienilem wszystko czyli sprezarke osuszacze i wszystko co z tym zwiazane

zaplacilem ponad 2k i :ranting1: :rant: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: pochodzila 14 dni jesli mozna nazwac

4 wlaczenia masakra musze jechac na reklamacje przegiecie paly i wszystko nowe nie uzywane .... teoretycznie tak mowili ....

ehhh ku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma urlop to ma a inni musza nap.... .

Mariusz widzialem 3 fotki ktore zrobilem ?? jako kilka stron wczesniej sprawdzalem mozliwosci

nowej "zorki" hmm okazalo sie ze jednak to ja nie umiem nia robic zdjec :) ale cos tam wyszlo ;) [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:24_________________________________________________

Seba jakie koszta wymiany lozyska w sprezarce klimy ??

kurcze jak byłoby jakieś fajne miejsce w Łodzi :wallbash: też bym chętnie podjechał to można by pocykać kilka fotek :mysli: a nóż coś by się wybrało do kalendarza klubowego na 2011 :wink4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi jednak chyba klima piszczy bo jak zalaczam to cigly odglos, wiec odrzucam tlumik. czekam na tego Bartka az sie umowi na naprawe ale zima :D

hmmm no ta nowa nowiusienka zanim padla kompletnie piszczala piszczala az w koncu sie wysrala nic nie dziala freon jest kopresor nie kreci jak na moj gust...

kto ma urlop to ma a inni musza nap.... .

Mariusz widzialem 3 fotki ktore zrobilem ?? jako kilka stron wczesniej sprawdzalem mozliwosci

nowej "zorki" hmm okazalo sie ze jednak to ja nie umiem nia robic zdjec :) ale cos tam wyszlo ;) [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:24_________________________________________________

Seba jakie koszta wymiany lozyska w sprezarce klimy ??

kurcze jak byłoby jakieś fajne miejsce w Łodzi :wallbash: też bym chętnie podjechał to można by pocykać kilka fotek :mysli: a nóż coś by się wybrało do kalendarza klubowego na 2011 :wink4: :gwizdanie:

no ja wlasnie nie wiem czemu z lodzi nie ma zadnych zdjec jest przeciez sporo miejsc ktore mozna pocykac dachy parkinki place da rade naprawde teraz port lodz jest

moze fajna miejscowka ... :)

i czemu tak dziwnie zalaczylo odpowiedz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa żebym miał kanał to bym pewnie sam sobie wymienił te nieszczęsne łożyska, bo mechesom już niewierze :tongue4:

jeden gałgan lepszy od drugiego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie :/

malo tego mam jakiegos pacjenta w bloku tutaj ku#@$ juz 2 tydzien dzien w dzien napitala jajkami z okna z wysokiego pietra ... do ludzi... i aut ...

i trafil k#@$$#@ nie zdawalem sobie sprawy ile moze zrobic jajko trafiajace w tylna klape ... pomijajac wgniecenie zdarty lakier ... na ok 2 cm... do podkladu

to srednica uderzenia jakies 10 cm wyglada jakby ktos szczotka druciana zaje .... wszystko jest w zadziorach odlamkach skorupki ktora powbijala sie w lakier...

i nie moge goscia zlokalizowac lazilem teraz patrzylem niby widze kogos ale cimno ciemny balkon ... przestal walic jak wylazlem ehhhh ku#$#@$#@$ lapska bym polamal

i w dupe nalal 4 mednle jajek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja juz nic nie pisze czuje sie ignorowany a chyba nie pisze przezroczystym tuszem :foch::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh na przyjemnosc trzeba zasluzyc nie wiesz o tym ?? :D golisz chociaz tego ciećwierza ?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...