Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kufajka wyszła "kosa" :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kufajka wyszła "kosa" :naughty:

widzialem twoje palto :decayed: ja mam bluzeczke z takim logiem jedyni w Łodzi :decayed: :decayed: :naughty:
Opublikowano

troche poplamiona ale niech bedzie ze wyprana :polew:

Opublikowano

no mowie ci ze wyprana dawno w niej nie nialtalem moze dlatego :embarrassed::kox:

Opublikowano
:hi: jak tam ? flaszki w skrzynki spakowane? Dziś spotkałam kierowniczkę w granatowym B6 z ramkami klubowymi ale jak jej pomachałam to zaczęła nerwowo sprawdzać czy ma światła zapalone :D Ja swoje zainstaluje w weekend...chyba...Proszę fotoski porobić i wstawić jak wrócicie :evil:
Opublikowano

:hi: jak tam ? flaszki w skrzynki spakowane? Dziś spotkałam kierowniczkę w granatowym B6 z ramkami klubowymi ale jak jej pomachałam to zaczęła nerwowo sprawdzać czy ma światła zapalone :D Ja swoje zainstaluje w weekend...chyba...Proszę fotoski porobić i wstawić jak wrócicie :evil:

wszystko dopieta na ostani guzik :naughty: tylko jrszcze autko z wieczora trzeba doprowdzic do porzadku :naughty: fotki napewno opublikujemy :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

może lepiej nie :gwizdanie:

Opublikowano

może lepiej nie :gwizdanie:

A co? źle wychodzisz na fotografiach ? hehehe :decayed:

Opublikowano

na zdjeciach wychodzi bardziej otyly :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miała być jedna fajna fotka i klisza pękła :polew:

Opublikowano

W dobie cyfrówek i photoshopa nie masz co się martwić, nawet jak coś ci pęknie to da się potem ten fakt ukryć :cool1: :>

Opublikowano

oj uwierz mi Madzia ze w tym przypadku photoshop nic nie pomoze :polew:

Opublikowano

oj uwierz mi Madzia ze w tym przypadku photoshop nic nie pomoze :polew:

to ty Klysiu w photoshopie dawno nie działałeś heheh[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 14:24_________________________________________________Dobra, starczy tego lania wody, do zoba! :hi: życzę udanej zabawy i nie wsiadania do fury po spożyciu :thumbdown:

Opublikowano

ostatnio cyfrówka nawet nie pomogła

Opublikowano

no to chopaki nie zrobcie wstydu :gwizdanie: Bart... wolniej a dluzej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: siemanko

Jak tam sprawy wyjazdu - o której lecicie :naughty:

Opublikowano

:hi: siemanko

Jak tam sprawy wyjazdu - o której lecicie :naughty:

no startujemy z tej stacji sosonovec przy rondzie w strykowie o 6.30 :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________jaki masz ponetny avatar :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________

no to chopaki nie zrobcie wstydu :gwizdanie: Bart... wolniej a dluzej :polew: :polew: :polew:

bede o niego dbal zeby nie spal byle gdzie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

szerokosci tam Pany i ladnie lodz zaprezentujcie :) moze jakas kamera bedzie ?? jakis film sie zmontuje ?? :)

Opublikowano

ku....wa umylem :audi: i zaczelo padac zero efektu dobrze ze srodek jest wychuchany i wydmuchany :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:50_________________________________________________

szerokosci tam Pany i ladnie lodz zaprezentujcie :) moze jakas kamera bedzie ?? jakis film sie zmontuje ?? :)

beda foty beda filmy nic nie boj :wink4:zmiontujemy film z najbardziej kompromitujacych momentow :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.