Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fazy niech leży przy stole a na motorze to niemcy :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fazy wbijający gwoździa :kox: , to byłby hit jesieni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

poprosze materialy i napewno damy rade :D

Opublikowano

:tongue4:

mLPAr.jpg

mLS4A.jpg

Opublikowano
  • Autor

no jakie slodkie no :D [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:04_________________________________________________no to chyba znowu pstrykne ;)PSTRYK[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:43_________________________________________________czuje sie troche jak dozorca Aniol z Alternatywy 4 ale spoko widocznie tak musi byc :D na jutro ma byc gotowa plansza Witamy szanownego gospodarza :D

Opublikowano

WITAM SZANOWNEGO GOSPODARZA NASZEGO ŁÓDZKIEGO FORUM :wink4: :wink4: :wink4:

Dzień Dobry Panie Sebastianie :hi: :hi: Jam mariuszzgierz nie godzien klikać po łódzkim forum :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: co za mile powitanie od rana hehehehe

:hi:

jak nie godzien jak godzien godzien :D

Opublikowano

ŁUBU DUBU, ŁUBU DUBU, NIECH NAM ŻYJE SEBA Z NASZEGO KLUBU

NIECH ŻYJE NAAAAAAM !! :decayed:

to śpiewałam ja, Basia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jestem in :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 08:19_________________________________________________aparat sie laduje :D takze bedzie w gotowosci :P
Opublikowano

mam nadzieje że nagrywanie w szafie miałes włączone :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

oczywiscie ze nie chcesz posluchac innych ?? :D

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

:wink4:

tak mysle o miejscowkach na zdjecia to sa moje typy :

1 galeria lodzka dach

2 manufaktura dach bo na rynek chyba nie uda sie wjechac ;)

3 port lodz tam nie bylem nigdy w ciemno obstawiam

4 moze hala sportowa przy politechniki

5 silverscreen parking podziemny

6 moze EC Łodzka

7 jakies cmentarze ? ;)

8 kiedys dalo sie podjechac kolo anilany tam tez sa spoko miejsca :)

Opublikowano

fajną czerwoną B7 z zderzakiem DTM dzisiaj na BP widziałem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

jakies zdjecie ??

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________ja dzisiaj widzialem oktawke :D w amerykanskim stylu czyli auto starsze nic nie zrobione a wielkie kola zajebiaszczo to wyglada :D

Cb1Ji.jpg

Opublikowano

:wink4:

tak mysle o miejscowkach na zdjecia to sa moje typy :

1 galeria lodzka dach

2 manufaktura dach bo na rynek chyba nie uda sie wjechac ;)

3 port lodz tam nie bylem nigdy w ciemno obstawiam

4 moze hala sportowa przy politechniki

5 silverscreen parking podziemny

6 moze EC Łodzka

7 jakies cmentarze ? ;)

8 kiedys dalo sie podjechac kolo anilany tam tez sa spoko miejsca :)

jestem za pkt.1,2
Opublikowano

tak mysle o miejscowkach na zdjecia to sa moje typy :

7 jakies cmentarze ? ;)

:blink:

Opublikowano

tak mysle o miejscowkach na zdjecia to sa moje typy :

7 jakies cmentarze ? ;)

:blink:

kirchol ten cmentarz zydowski :polew: niemiecka precyzja na zydowksim cmentarzu :polew:
Opublikowano

tak mysle o miejscowkach na zdjecia to sa moje typy :

7 jakies cmentarze ? ;)

:blink:

kirchol ten cmentarz zydowski :polew: niemiecka precyzja na zydowksim cmentarzu :polew:

czarny humor :gwizdanie:

Opublikowano

too Pan Wałek pojechał :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.