Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to czemu nie mam jeszcze nic na poczcie :chytry:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to czemu nie mam jeszcze nic na poczcie :chytry:

wrzuce je z filmami Sebkowi, co bym nie musiała zmniejszać rozdzielczości :P

Opublikowano

to czemu nie mam jeszcze nic na poczcie :chytry:

wrzuce je z filmami Sebkowi, co bym nie musiała zmniejszać rozdzielczości :P

nie zdjecia wyslij mi na opczte bo nie wiadom o kiedy sie bede z nim widzial :angry: zadam zdjec
Opublikowano

to czemu nie mam jeszcze nic na poczcie :chytry:

wrzuce je z filmami Sebkowi, co bym nie musiała zmniejszać rozdzielczości :P

nie zdjecia wyslij mi na opczte bo nie wiadom o kiedy sie bede z nim widzial :angry: zadam zdjec

one są duże nie przepchnę ich ;)

Opublikowano

to czemu nie mam jeszcze nic na poczcie :chytry:

wrzuce je z filmami Sebkowi, co bym nie musiała zmniejszać rozdzielczości :P

nie zdjecia wyslij mi na opczte bo nie wiadom o kiedy sie bede z nim widzial :angry: zadam zdjec

one są duże nie przepchnę ich ;)

;( musisz !!! bo misio bedzie plakaal [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________to poziel je na 3 paczki i bedzie git :wink4::tongue4:
Opublikowano

to czemu nie mam jeszcze nic na poczcie :chytry:

wrzuce je z filmami Sebkowi, co bym nie musiała zmniejszać rozdzielczości :P

nie zdjecia wyslij mi na opczte bo nie wiadom o kiedy sie bede z nim widzial :angry: zadam zdjec

one są duże nie przepchnę ich ;)

;( musisz !!! bo misio bedzie plakaal

:pociesz:

coś wymyślę ;)[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 18:56_________________________________________________ale Ty jesteś tylko na dwóch :D

Opublikowano

no to co chce wszystkie :decayed:

Opublikowano

mogę wrzucić filmik ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

melduje sie ze dolecialem :) powitac po krotkiej przerwie :D [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________co tu tak cicho halo halo gdzie sa wszyscy !!!! zaraz bedzie próba chóru !!!!

Opublikowano

łódź pije :polew: zreszta Twoje zdrowie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hahahah no to pieknie

:D

Opublikowano

Bartas zobacz czy nie masz cypideusza przy czujniku ciśnienia

Opublikowano

melduje sie ze dolecialem :) powitac po krotkiej przerwie :D [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________co tu tak cicho halo halo gdzie sa wszyscy !!!! zaraz bedzie próba chóru !!!!

jakiego chóru ? :mysli:

Opublikowano

no wrzuc filmik :> troche sie posmiejemy z libacji i jej uczestnikow :kox:

Opublikowano

no wrzuc filmik :> troche sie posmiejemy z libacji i jej uczestnikow :kox:

ale tam głównie Ty jesteś :gwizdanie:

Opublikowano

no domyslam sie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 21:50_________________________________________________a nie bedzie komprpomitacji :embarrassed:

Opublikowano

będe namawiać Moją ekipe na wypad do Łodzi gościnnie na spota :good:

Opublikowano

podjedzcie jutro na fotki :wink4: :wink4:

Opublikowano

będe namawiać Moją ekipe na wypad do Łodzi gościnnie na spota :good:

fajny avatarek :kox:

Opublikowano

Podobno Katowice też będą :dance: :dance:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 23:52_________________________________________________

będe namawiać Moją ekipe na wypad do Łodzi gościnnie na spota :good:

fajny avatarek :kox:

szkoda tylko że nie puszcza oooo kółek na raz :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.