Spociki Łódzkie

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie tylko GADASZ o poświęcaniu się :>

Jak się poświęcisz i efekty będą tego warte - sam wyłożę pierwsze pieniądze na nowy aparat dla Ciebie :naughty:

heheh mogles zlukac kilka stron wczesniej jakie byly efekty pierwszej sesji :)[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:36_________________________________________________

Na razie tylko GADASZ o poświęcaniu się :>

chyba na zeby chociaz cena porownywalna ale pewnie mowisz o zwyklym gryzaku co mozna w cziriosach dla dzieci znalezc :polew: :polew: :polew::decayed::naughty:

ooo ta jasne i co jeszcze :D

a obiektyw ??? :wallbash::disgust: :disgust: :disgust:

no co? jakbyś był na ogólnopolskim to byś widział jak się robi RNS-a z kartonu :D

heheh mogles zlukac kilka stron wczesniej jakie byly efekty pierwszej sesji

Zaraz nadrobię zaległości :)

Jestem nowy, więc wybacz, nie wiedziałem, że już takie rzeczy robiłeś :embarrassed:

@rkwon, o te foty chodzi? :

Seba mam na imie ;)

o tych mowie :)

FOTOSPOT 11.09.2010

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:56_________________________________________________bedzie aparat ?? :D :D :D:naughty:

Seba mam na imie

Rafał, miło mi :hi:

bedzie aparat ??

A rozbiłeś już stary ? :naughty:

BTW, co do zdjęć: są super :)

Ten chłopiec na zdjęciach - to Twój synek może?

I żeby nie było, że jakiś pedofil jestem, czy coś - po prostu mam córkę w wieku 6 lat i takie mam już "tatusiowe" spojrzenie :>

A co z fotkami drugiego Seby :mysli: ?[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:04_________________________________________________hello to mój syneK, tzn; nasz MIŚKÓW :) :)[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:05_________________________________________________też ma 6 lat i poszedł właśnie do szkoły :read:

no wlasnie

Witamy Rafale bo chyba nie ujawniales sie wczesniej :):hi:

autka nadal nie kupiles ??

no to juz nie tlumacze czyj synek :)

starego nei rozbilem ;) i nie zamierzam :D heheh dopiero go nabylem wiec chce sie troche nacieszyc ;P

a co do zdjec to mam je niby postaram sie je jakos podszykowac i wstawic :)

Witamy Rafale bo chyba nie ujawniales sie wczesniej

autka nadal nie kupiles ??

To jak już tak oficjalnie, to chyba wypada napisać trochę więcej o sobie :)

Na forum zarejestrowałem się jakiś miesiąc temu, gdyż jestem zagorzałym fanem Audi. Generalnie mam kręćka na punkcie samochodów i wszystkiego, co się z nimi wiąże.

Jestem szczęśliwie (naprawdę !!! :> ) żonaty, mam cudowną córkę (nieusłuchanego rozrabiaka takiego, że szkoda gadać... ), pracuję jako webdeveloper w jednej z łódzkich agencji interaktywnych. Mieszkam na Teofilowie.

Aktualnie jestem "spieszony", w styczniu tego roku z żalem musiałem sprzedać moją ukochaną Cytrynkę ZX 1.4 Avantage rocznik 92 (miałem ją prawie 6 lat, w momencie, gdy ją kupowałem, mogłem jedynie pomarzyć o kupnie Audika, taki lajf niestety, a trafił się naprawdę super egzemplarz ZX-a, facet z komisu przy mnie wjechał nią na plac w komisie prosto z Berlina, więc nie zdążył ani skręcić licznika, ani nawet umyć silnika ;) , nawet puszek po Red Bullach nie wyrzucił ).

Aktualnie zbieram kaskę na A4 B5, zakup planuję na wiosnę przyszłego roku, zgromadzone do tej pory fundusze oraz "prognoza" na kolejne miesiące wskazuje, że osiągalny będzie egzemplarz z lat 95-97. Na nowsze niestety nie będzie mnie stać. Tym bardziej, że przewiduję, iż w momencie zakupu czekają mnie spore inwestycje, jak to przy używanym aucie, koszty rejestracji, ubezpieczenia itd., więc gołej gotówki na samo auto będzie akurat tyle, by starczyło własnie na taki, a nie inny rocznik.

Celuję w benzynę (1.6, 1.8, może 1.8T, ale tu obawiam się o turbinę) z manualem. Reszta wyposażenia jest dla mnie nieistotna - najważniejsze, by auto było technicznie sprawne, w miarę zadbane, no i co oczywiste bez przygód.

Trochę dłużyzna wyszła :>

pięknie :kox: świeże mięsko :naughty:

ze jak ??? nie umiesz czytac ?? kolega zaonaty a Ty chyba tez mezata ?? :D:decayed::naughty::polew: :polew:

no to witamy witamy :D

w jakiej agencji pracujesz Rafale :) bo to moja branza ;) rowniez :)

pięknie :kox: świeże mięsko :naughty:

no przecież my tu wszyscy jak jedna wielka rodzina :D

kolega zaonaty a Ty chyba tez mezata

A co jedno drugiemu przeszkadza? To nie mydło, nie wymydli się... :tongue4: A ja jestem zaaaawsze otwarty na wszelkie propozycje :naughty:

@rkwon: energe21

lo matko :D kocham ten klub :D:kox:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:45_________________________________________________hahahaha no pieknie :D to pewnie znam tam kogos ale nie bede zucal nazwiskami :D

Super :)