Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ja mysle ze tak :)

kazdy swoje grupowka mysle ze nie przejdzie bo nigdy nie bylo takiego zdjecia

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja mysle ze tak :)

kazdy swoje grupowka mysle ze nie przejdzie bo nigdy nie bylo takiego zdjecia

to moze najwyzsza pora :decayed:
Opublikowano
  • Autor

hehe no mozemy przeslac hehe ale to musi inna osoba bo jedno zdjeice na osobe jest

;)

jak sie zaopatrujecie na sobote na kolejna sesje ?? w godzina 12-13 ??

Opublikowano

dla mnie jak na ta chwile :good:

Opublikowano

o super :good: chętnie.

Opublikowano

:hi:

jest spraw do was Panowie - czy podejmiecie się naprawy mojej audi? muszę pilnie wymienić tarcze, klocki z tyłu oraz zacisk i łożysko. A sam nie mam pojęcia jak to zrobić a mechanik liczy sobie dużo hajsu ;/

Opublikowano

wiem - widziałem to, ale szczerze mówiąc nie wierzę sobie, że potrafię to zrobić i dobrze to zrobić a wolę nie ryzykować, więc wolałbym aby ktoś mi w tym pomógł bo szczerze mówiąc ze mnie mechanik jak baletnica.

Sam to tylko raz wymieniałem pompę wspomagania w kangoo :/

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty: no to stary masz warsztat jak nic ja kiedys sie podjalem wymiany plynu w chlodnicy w daewoo nexi skonczylo sie na zakupie nowej :D :gwizdanie: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

jest spraw do was Panowie - czy podejmiecie się naprawy mojej audi? muszę pilnie wymienić tarcze, klocki z tyłu oraz zacisk i łożysko. A sam nie mam pojęcia jak to zrobić a mechanik liczy sobie dużo hajsu ;/

ale zbieg okoliczności :wink4: właśnie sie wybieram po kupno tarcz i klocków bo niebawem też muszę sie za to zabrać -mysle ze sam sobie poradzisz widze ze kolega klysek89 juz wkleił ci pomocny link :hi:

Opublikowano

wiem - widziałem to, ale szczerze mówiąc nie wierzę sobie, że potrafię to zrobić i dobrze to zrobić a wolę nie ryzykować, więc wolałbym aby ktoś mi w tym pomógł bo szczerze mówiąc ze mnie mechanik jak baletnica.

Sam to tylko raz wymieniałem pompę wspomagania w kangoo :/

to juz masz dobre poczatki :tongue4: lozysko,tarcze,klocki to pikus przy pompie w kangoo :polew:
Opublikowano

zacisk bedzie git :good: troche krzykneli za wyumiane tego :blink:

Opublikowano
  • Autor

gdzie ty byles ze az tyle ci powiedzieli ??[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 12:46_________________________________________________ja u siebie jak wymienialem tarcze i kloce fakt bez zacisku nie pamietam ale wiecej jak 200 zl za wymiane nie wzieli

Opublikowano

nooo a wymiane teraz tych częsci 300 zeta

Opublikowano

zacisk bedzie git :good: troche krzykneli za wyumiane tego :blink:

pewnie w ASO bo oni maja taskie ceny

Opublikowano

gdzie ty byles ze az tyle ci powiedzieli ??[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 12:46_________________________________________________ja u siebie jak wymienialem tarcze i kloce fakt bez zacisku nie pamietam ale wiecej jak 200 zl za wymiane nie wzieli

te 9 stów to do kangoo sie odnosiło i z pompa
Opublikowano
  • Autor

aaaa no kurde heheheh to inna sprawa a tu ile ci krzycza ??

Opublikowano

300 zł[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 12:51_________________________________________________tomek, a ty wiesz jakie są u nas zaciski? żeliwne czy aluminiowe?

Opublikowano
  • Autor

no i mamy stron 666 :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.