Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dolecialem ale zaraz znowu lece :]

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________jakby co przypomne ze mozemy popstrykac jakies zdjatka w sobote :D ok 12-13 czyli cos jak tydzien temu :)

:hi: Seba masz już sprzęt do fotek w ruchu ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mógłby być niezły kox :kox: :kox: :kox:

czekam na tego pilota kurde :( narazie nie dotarl ale w srode dostalem info ze wyslali takze moze jutro doleci :D

statyw jest musze tylko znalezc stopke :) tak czy siak bedzie mozna zrobic dobre zdjecia na parkingu ze statywu :)

a co do pomocy ja nie pomoge bo nie mam o tym zielonego pojecie :/ ale chetnie pomoge flaszke rozpracowac :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co do pomocy ja nie pomoge bo nie mam o tym zielonego pojecie :/ ale chetnie pomoge flaszke rozpracowac :P

flaszkę ok rozpracjemy :wink4: ale pierwsza część zdania :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

heheh a co do zdjec w ruchu wystarczy jjechac na dwa auta i wylezc do polozy za okno ;P to tak bez sprzetu ;) heheh i tez da rade zrobic

myslalem zeby moze skoczyc na autostradke do strykowa hahah :D

Opublikowano

ma być ładnie w sobotę więc :naughty: :naughty: :naughty: why not :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:) no no ja tam jak tylko wroce z grzybkow :D jestem chetny :D
Opublikowano

ja też chyba polecę rano na grzybki ale już ok.12.00 mogą lecieć flesze po A2 :polew: :polew:

Myślę, że inni też się skuszą :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja też chyba polecę rano na grzybki ale już ok.12.00 mogą lecieć flesze po A2 :polew: :polew:

Myślę, że inni też się skuszą :gwizdanie: :gwizdanie:

polecą flesze, filmy i zdjęcia za 300 zeta od sztuki i punkty "Witaj" :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: a payback ?? :D
Opublikowano

widzę, że mój Misiu zapomniał się pochwalić co go dzisiaj spotkało:

6 pkt i 200 zł na trasie Aleksandrów-Poddębice, nakręcony jak w "Uwaga-Pirat" :brawo: :brawo: :brawo:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

no takie nowiny i nic sie nie chwiali no

:bicz3: gratsy :P [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:36_________________________________________________przeslaliscie swoje zdjecie ?? do konkursu znaczy sie ?? byle oryginalne nie te ktore tutaj sa :)

Opublikowano

ooo na strykowskiej do ronda tez ostro krecili dzis :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no za***isty pomysl :D ja narazie jestem bez kasy :/ ale moglibysmy zaliczyc gocarty :D

Opublikowano

Bry wieczór wszystkim :hi:

Opublikowano

może koszyki pod hiper :wink4: jeszcze taniej :D

Opublikowano

ja zdjecie wyslalem :decayed:

Opublikowano

Dodano 2010-08-11 12:40

Samochód, na którym realizowane jest przeżycie może się różnić od przedstawionego na zdjęciach.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu.

czyli mozesz dostac koszyk z tesko do driftu :P

Opublikowano
realizowane jest przeżycie

Czego to nie wymyślą...

Chyba wolałbym zainwestować te pieniądze w jakiś całodniowy kurs w Szkole Skody albo podobnej :mysli:

Opublikowano

albo deskorolke :polew:

Opublikowano
  • Autor

no bezpieczna jazda na trolejach to jest czad ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.