Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

eee wiem cos czytalem :) chwalili sie na spocie :P[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 00:07_________________________________________________no to PSTRYK i PSTRYK

:hi:

dzis jest co ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Piatek tygodnia koniec i poczatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie nie wysylala mieliscie zdecydowac ktora :)[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 07:00_________________________________________________lece do roboty odezwe sie jak dolece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak piatek piateczek piatunio

:D[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:25_________________________________________________i dzisiaj sa rocznica 16 lat familiady swietujmy :D [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:26_________________________________________________Misiaki podeslijcie mi ktores zdjecie bo chce wyslac juz pakiet do wstawienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrenalina, dokładnie to samo miałem napisać, o dowcipie z gatunku "śmieszących 0,23% społeczeństwa" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrenalina, dokładnie to samo miałem napisać, o dowcipie z gatunku "śmieszących 0,23% społeczeństwa" :>

:good:

w familiadzie też powinno się to nazywać 'żenujący żart prowadzącego' jak u szymona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

:hi:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________jak samopoczucie w ten piątkowy poranek? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jest spraw do was Panowie - czy podejmiecie się naprawy mojej audi? muszę pilnie wymienić tarcze, klocki z tyłu oraz zacisk i łożysko. A sam nie mam pojęcia jak to zrobić a mechanik liczy sobie dużo hajsu ;/

A co to jest "dużo" ? może znamy tańszych?

to co - pomoże ktoś biednemu studentowi ? :cool1: wódeczka i zakąska gratis :kox: i to nie teraz tylko jakoś w przyszłym tyg czwartek pt albo sob, bo teraz egzaminy mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

:hi:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________jak samopoczucie w ten piątkowy poranek? :naughty:

Samopoczucie ---- :> :> :> :punk::yeee: i takie tam, fure się umyje może :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...