Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

to było w krótkim streszczeniu trochę klasyki :kox:

kto nie widział, nie musi już oglądać :polew: :polew:

"skontaktuje się z wami człowiek małpa z ochrony" :laghing2:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kłysek, przecież wiem, gdzie mieszkasz, zawsze wracam tamtędy po nocy z pracy, nie mogłam na początku zajarzyć :confused4::mysli::confused4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 15:39_________________________________________________ja na sobotę wieczorem się nie piszę bo idę na noc :evil: :evil:

ale ok południa, jak najbardziej :>

Opublikowano

czyli jutro godz 13.00 gdzie ........ :mysli:

Opublikowano

wieczorkiem się zgadamy

idę do roboty, jeszcze 3 godz :kwasny:

Opublikowano

@kachnazgierz, to gdzie pracujesz, że na nocki też? Szpital?

Opublikowano

a tak po za tematem:

MISIOR - kocham Cię :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 15:54_________________________________________________

@kachnazgierz, to gdzie pracujesz, że na nocki też? Szpital?

Szpital - Sporna :naughty:

Opublikowano

a tak po za tematem:

MISIOR - kocham Cię :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart:

A NIE LEPIEJ OSOBIŚCIE? :gwizdanie:

Opublikowano

a tak po za tematem:

MISIOR - kocham Cię :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart:[br]

ja ciebie tez :pociesz::buziak::kwiatek:
Opublikowano
Szpital - Sporna

Heh, stawiałem na szpital właśnie :)

Moja córka leżała tam, jak miała zapalenie płuc (6 miesięcy wtedy miała)

Dobra miziajcie się, nie przeszkadzam :tongue4:

Uciekam do domu, miłego popołudnia wszystkim życzę

Opublikowano

gdzie jutro sie umawiamy ???? a jak bedzie padac :chytry:

Opublikowano

to na podziemnym :wink4:

Opublikowano

gdzie jutro sie umawiamy ???? a jak bedzie padac :chytry:

:hi: nie będzie padać - załatwiłem słoneczko :wink4: :wink4:

P.S. Mama nie rób obciachu na forum. :gwizdanie: :gwizdanie: rób te zastrzyki a nie klikanko. :polew:

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano

Pani Prezes doleci jutro na foteczki :mysli: będzie git - zapraszamy :good:

Opublikowano

Pani Prezes doleci jutro na foteczki :mysli: będzie git - zapraszamy :good:

a czerwony dywan rozwiniecie? :D

Opublikowano

NIE!!! bedzie koloru teczy :naughty:

Opublikowano

czerwony dywan, kwiaty, niemcy na motorach, chleb, sól, śliwowica - wszystko będzie :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano

czerwony dywan, kwiaty, niemcy na motorach, chleb, sól, śliwowica - wszystko będzie :naughty: :naughty: :polew: :polew:

i owoce na drzewach proszę powiesić :decayed: i trawę na zielono machnąć :polew: :polew:

Opublikowano

no to co :mysli: ja se pyknę jednego za udany weekend :drunk:

Opublikowano

a ja chyba skończę na dzisiaj tą nierówną walkę i pomknę w stronę domku na jakiś ciepły obiadek :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.