Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomóc Ci ?

albo z nimi na dymka, albo ze mną na wódeczkę ... wybieraj :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

huhuh ale ultimatum :D a czy ja jak nie pale to tez sie na cos zalape ?? zalapie ?? :P

Opublikowano

pomóc Ci ?

albo z nimi na dymka, albo ze mną na wódeczkę ... wybieraj :kox:

O rzesz... :slina:

Opublikowano

pomóc Ci ?

albo z nimi na dymka, albo ze mną na wódeczkę ... wybieraj :kox:

O rzesz... :slina:

nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

pomóc Ci ?

albo z nimi na dymka, albo ze mną na wódeczkę ... wybieraj :kox:

O rzesz... :slina:

nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: :cool1:

;(

Ale why....

;(

Opublikowano

pomóc Ci ?

albo z nimi na dymka, albo ze mną na wódeczkę ... wybieraj :kox:

O rzesz... :slina:

nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: :cool1:

;(

Ale why....

;(

no bo nasze piekne sloneczko jest ze slaska :tongue4:
Opublikowano

pomóc Ci ?

albo z nimi na dymka, albo ze mną na wódeczkę ... wybieraj :kox:

O rzesz... :slina:

nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: :cool1:

;(

Ale why....

;(

no bo nasze piekne sloneczko jest ze slaska :tongue4:

Niom widzę :(

Opublikowano
  • Autor

hheheh :D ale ostatnio nas nawiedzila miales okazje ;) to nie chciales jej poznac :P

Opublikowano

Kimi don't worry :pociesz:

kupuj furacza szybciutko i widzimy się w bukowinie :evil:[br]

Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________

huhuh ale ultimatum :D a czy ja jak nie pale to tez sie na cos zalape ?? zalapie ?? :P

hmmmmm .... co by Ci tu ...? :mysli:

Opublikowano

Kimi don't worry :pociesz:

kupuj furacza szybciutko i widzimy się w bukowinie :evil:

Dopiero w kwietniu będzie.... :(

hheheh grin ale ostatnio nas nawiedzila miales okazje wink to nie chciales jej poznac tongue

A teraz nie "nie chciałem" ale "nie mogłem" :no:

Opublikowano

Basia jak cos bedziesz juz wiedziec o Bukowinie to zaklepuj mi miejscowe+1 i pewnie Miskom :decayed: i oczywiscie Bartowi :decayed::good:

Opublikowano

żeś się napalił jak szczerbaty na suchary :kox:

Opublikowano

żeś się napalił jak szczerbaty na suchary :kox:

:polew: :laghing2:
Opublikowano

A teraz nie "nie chciałem" ale "nie mogłem" :no:

wybaczam Ci :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A teraz nie "nie chciałem" ale "nie mogłem" :no:

wybaczam Ci :polew: :polew: :polew:

Się smiejesz ze mnie.... ;(

Opublikowano

A teraz nie "nie chciałem" ale "nie mogłem" :no:

wybaczam Ci :polew: :polew: :polew:

Się smiejesz ze mnie.... ;(

żarcik przecież.... :wink4:

ale następna nieobecność zostanie ukarana :bicz3:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:04_________________________________________________

hheheh :D ale ostatnio nas nawiedzila miales okazje ;) to nie chciales jej poznac :P

yyyyy..... w sumie teraz tak sobie myslę

a czym Kimi mial się przyjechać fotografować? :gwizdanie:

Opublikowano
ale następna nieobecność zostanie ukarana

Uuuu, ostra laska :naughty:

a czym Kimi mial się przyjechać fotografować?

Volvo albo Solarisem - z SZOFEREM !!! :decayed:

Opublikowano

A teraz nie "nie chciałem" ale "nie mogłem" :no:

wybaczam Ci :polew: :polew: :polew:

Się smiejesz ze mnie.... ;(

żarcik przecież.... :wink4:

ale następna nieobecność zostanie ukarana :bicz3:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:04_________________________________________________

hheheh :D ale ostatnio nas nawiedzila miales okazje ;) to nie chciales jej poznac :P

yyyyy..... w sumie teraz tak sobie myslę

a czym Kimi mial się przyjechać fotografować? :gwizdanie:

ja mialem go zabrac i by sie ze mna fotgrafowal :kox:
Opublikowano
ale następna nieobecność zostanie ukarana

Uuuu, ostra laska :naughty:

:jaaaaa:

Opublikowano
ale następna nieobecność zostanie ukarana

Uuuu, ostra laska :naughty:

:jaaaaa:

Tak, tak, a to :bicz3: ???

To niby "głaskanie" było, hę ??? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.