Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi co by nie powiedzieć :naughty: kupuj furacza czym prędzej :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale następna nieobecność zostanie ukarana

Uuuu, ostra laska :naughty:

:jaaaaa:

Tak, tak, a to :bicz3: ???

To niby "głaskanie" było, hę ??? :tongue4:

takie tam starodawne metody wychowawcze :kox:

Opublikowano

Kimi co by nie powiedzieć :naughty: kupuj furacza czym prędzej :naughty: :naughty:

No co ja mogę, co ja mogę...

Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... :(

takie tam starodawne metody wychowawcze :kox:

No to "współczuję" Twojemu facetowi... Jeśli to jest u Ciebie standard :naughty:

Opublikowano

Kimi co by nie powiedzieć :naughty: kupuj furacza czym prędzej :naughty: :naughty:

No co ja mogę, co ja mogę...

Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... :(

no jak 'groszy' to prędko Cię tam na spocie nie zobaczą :cool1:

Opublikowano

Kimi co by nie powiedzieć :naughty: kupuj furacza czym prędzej :naughty: :naughty:

No co ja mogę, co ja mogę...

Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... :(

takie tam starodawne metody wychowawcze :kox:

No to "współczuję" Twojemu facetowi... Jeśli to jest u Ciebie standard :naughty:

nie, nie .... u nas to odwrotnie :kox::evil:

Opublikowano

:naughty:

Kimi co by nie powiedzieć :naughty: kupuj furacza czym prędzej :naughty: :naughty:

No co ja mogę, co ja mogę...

Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... :(

no jak 'groszy' to prędko Cię tam na spocie nie zobaczą :cool1:

Wiosna 2011.

Musze iść po Szanowną Małżonkę na przystanek :tongue4:

I'll be back. :>

Opublikowano

no pieknie

sie tu zabawiacie ...

mysle ze Pani Basie moge pogratulowac bo ladne zdjecia zrobila

sprawdzcie sami ====> http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures3/Photo%20by%20Adrenaline/

dziekuję za udzielenie miejscówki w swojej galerce :pociesz:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:23_________________________________________________

:naughty:

Kimi co by nie powiedzieć :naughty: kupuj furacza czym prędzej :naughty: :naughty:

No co ja mogę, co ja mogę...

Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... :(

no jak 'groszy' to prędko Cię tam na spocie nie zobaczą :cool1:

Wiosna 2011.

Musze iść po Szanowną Małżonkę na przystanek :tongue4:

I'll be back. :>

już po wszystkim ? szybkie dziewczyny :naughty:

Opublikowano

no pieknie

sie tu zabawiacie ...

mysle ze Pani Basie moge pogratulowac bo ladne zdjecia zrobila

sprawdzcie sami ====> http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures3/Photo%20by%20Adrenaline/

takie troche amatorskie :polew: :polew: nie powaznie to gitez lux malina :good: macie ten dar do zdjec z Sebkiem
Opublikowano

Pani Basiu, fiu fiu :gwizdanie: :gwizdanie: foty gitez majonez :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

no pieknie

sie tu zabawiacie ...

mysle ze Pani Basie moge pogratulowac bo ladne zdjecia zrobila

sprawdzcie sami ====> http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures3/Photo%20by%20Adrenaline/

takie troche amatorskie :polew: :polew: nie powaznie to gitez lux malina :good: macie ten dar do zdjec z Sebkiem

no raczej że amatorskie ... trzymałam tylko aparat i naciskałam guziczek :embarrassed:

Opublikowano

no pieknie

sie tu zabawiacie ...

mysle ze Pani Basie moge pogratulowac bo ladne zdjecia zrobila

sprawdzcie sami ====> http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures3/Photo%20by%20Adrenaline/

takie troche amatorskie :polew: :polew: nie powaznie to gitez lux malina :good: macie ten dar do zdjec z Sebkiem

no raczej że amatorskie ... trzymałam tylko aparat i naciskałam guziczek :embarrassed:

nie, bardzo ladne :):pociesz:
Opublikowano

Pani Basiu, fiu fiu :gwizdanie: :gwizdanie: foty gitez majonez :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Podziękować :notworthy: :notworthy: :notworthy:

foty :good:

Seba tobie tez za ich swietna oprawe

Ps.widze że poważny album się robi hehehe

Opublikowano

no pieknie

sie tu zabawiacie ...

mysle ze Pani Basie moge pogratulowac bo ladne zdjecia zrobila

sprawdzcie sami ====> http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures3/Photo%20by%20Adrenaline/

takie troche amatorskie :polew: :polew: nie powaznie to gitez lux malina :good: macie ten dar do zdjec z Sebkiem

no raczej że amatorskie ... trzymałam tylko aparat i naciskałam guziczek :embarrassed:

nie bądź już taka skromna :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

hehehe.... gdyby nie Seba to nie było by czego oglądać :decayed:

Opublikowano

a kiedy nastepny spot :kox: bo juz sie nie moge doczekac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

naprawde fajne ujecia :) szacuneczek i gratsy a to ze ja tam je tylko wstawilem to wiesz no problemu sie tym zajmuje w koncu wiec pomoglem :)

ja nie wiem czy bede za tydzien :(

Opublikowano

ale teraz takiej spota zrobic z jakims grillem :slina: kielba itp.

Opublikowano

ale teraz takiej spota zrobic z jakims grillem :slina: kielba itp.

może być ciężko z pogodą :confused4: :confused4:

Opublikowano

No no, Pani Basiu :rolleyes:

Zdjęcia pierwsza klasa, szczególnie drugie - świetne ujęcie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.