Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi to chyba zapadł się pod ziemie :mysli: :mysli:

zona mu zabronila sie z nami kolegowac :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: wrocic z praca ;) i chcec alko :D
Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim, przeleciałem szybko dzisiejsze stronki i mi się łezka w oku zakręciła, jak się wszyscy o mnie martwią :rolleyes:

Śpieszę więc wyjaśnić, że nie byłem dziś w pracy, musiałem pojechać rano z latoroślą na badania do Kopernika, potem były obowiązki domowe, wyjście z latoroślą na dwór, wyskok do Obi po nową skrzynkę na narzędzia, bo stara się "rozlatała" (a nowa - miodzio 19'' Stanley :> , wszystkie narzędzia mi weszły i jeszcze miejsce jest, stara pękała w szwach) no i dopiero usiadłem i włączyłem kompa... uf...

A jak Wam minął dzionek? Coś ciekawego się u Was działo?

Opublikowano

:embarrassed: jesteś...

:decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:04_________________________________________________my dzisiaj robiliśmy tjuning :kox:

Opublikowano
:embarrassed: jesteś...

O, rozczarowana ? ;(

:polew:

my dzisiaj robiliśmy tjuning

No widziałem, widziałem :good:

W takim miesięczniku 'GT'jest taki konkurs na Virtual Tuning, może weźmiecie udział? :naughty:

Opublikowano
:embarrassed: jesteś...

O, rozczarowana ? ;(

raczej wzruszona ... :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:09_________________________________________________

W takim miesięczniku 'GT'jest taki konkurs na Virtual Tuning, może weźmiecie udział? :naughty:

ładnie mi Seba wyrezał furacza :naughty:

jutro podobno przyjeżdża zrobić mi takie zmiany live :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
raczej wzruszona ... :wink4:

:buziak:

jutro podobno przyjeżdża zrobić mi takie zmiany live gwizdanie kox

He he, jaaasne :tongue4:

Chociaż w sumie, to skąd niby miałbym wiedzieć :mysli:

Opublikowano

nie ma go, bo pojechał do tesco po karton, klej, nożyczki i plakatówki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma go, bo pojechał do tesco po karton, klej, nożyczki i plakatówki :polew: :polew: :polew:

A plastelina? Bez plasteliny to nie robota :polew:

Opublikowano

no faktycznie :mysli:

ale wiem że robił sobie listę zakupów, to raczej o niczym nie zapomni :decayed:

Opublikowano

Ok, ja spadam już, do jutra :papa:

Miłej nocki.

Opublikowano

narka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no juz wrocilem z tesco jade tam zaraz rezac

:D nie zamykaj auta zebym nie musial szyby kartonowej wstawiac :P[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 21:17_________________________________________________nie spaaaaaaaaaaac zwiedzac :)

Opublikowano

widzialem dzisiaj B7 biala z czarnym dachem :naughty: przy rynku baluckim :slina: mialem cyknac fotke ale siedziala w nim jakas baba :confused4:

Opublikowano
  • Autor

ta jasne i co jeszcze :D [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 21:45_________________________________________________tepiej zobacz furmanke Pani Basi

IUIo0.jpgEPrdJ.jpg

:D:D:D

Opublikowano

widzialem dzisiaj B7 biala z czarnym dachem :naughty: przy rynku baluckim :slina: mialem cyknac fotke ale siedziala w nim jakas baba :confused4:

czemu tego nie zrobiłeś :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i przy okazji dał byś wizytówkę A4 :wink4:

Opublikowano

widzialem dzisiaj B7 biala z czarnym dachem :naughty: przy rynku baluckim :slina: mialem cyknac fotke ale siedziala w nim jakas baba :confused4:

czemu tego nie zrobiłeś :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i przy okazji dał byś wizytówkę A4 :wink4:

...i moze wysępił numer tel od kobitki :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: jasne i sie obudzil :D

Opublikowano

telefon mógłby się przydać :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

telefon mógłby się przydać :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

a Tobie po co? :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.