Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

telefon mógłby się przydać :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

a Tobie po co? :chytry:

zbajerował bym ją troszkę :naughty: aby dała pojeździć :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

telefon mógłby się przydać :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

a Tobie po co? :chytry:

zbajerował bym ją troszkę :naughty: aby dała pojeździć :evil: :evil:

pojeździć powiadasz? :mysli:

Opublikowano

pojeździć :wink4: nie wnikaj :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

na takie jazdy to ja tez sie pisze :D

Opublikowano

jak fajna :wink4: to by były dwie jazdy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Wy tylko o jednym .... Świntuchy :acute:

idę stąd, bo zaczynają się rozmowy dla dorosłych :gwizdanie:

dobrej nocki :)

Opublikowano

ja tą b7 jeszcze wylukam na mieście :naughty: i wtedy będzie się działo :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kurde ja poszukam w stolicy jakas stara bogata babe :D i bede z nia jezdzil jako jej Pan do towarzystwa :D tylko

musze klate ogolic i posmarowac sie oiwka :D

Opublikowano

no to co - miłej "jazdy" dla Cioci Basi :radocha::hi:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:28_________________________________________________Seba czy doszła do ciebie wiadomość na PW :mysli: Co dalej z tą fotką :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a tak tak doszla przekazalem dalej :)

no no dobranoc Pani Basiu :)

czemu Ciocia ??

Opublikowano

kurde ja poszukam w stolicy jakas stara bogata babe :D i bede z nia jezdzil jako jej Pan do towarzystwa :D tylko

musze klate ogolic i posmarowac sie oiwka :D

niektóre lubią owłosione klaty i warkocze pod pachami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:31_________________________________________________Ciocia bo Pacik tak do Basi mówi :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________czyli że ja już nie muszę jej puszczać jeszcze raz :mysli: :mysli: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________Panie Gospodarzu - odmeldowuje się - idę ...... :polew: .

W wolnej chwili proszę zgasić światełko :wink4:

Witka :hi:

Opublikowano

baba w B7 miala ok 65 lat a samochod byl na bydgoskich blachach :confused4:

Opublikowano

ta jasne i co jeszcze :D [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 21:45_________________________________________________tepiej zobacz furmanke Pani Basi

IUIo0.jpgEPrdJ.jpg

:D:D:D

Witam widze ze juz pozamiatane :(

Seba moze i mnie nowe hamulce bys wyrezał, nie musiał bym jutro na działke jechać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe no takie stare pudlo taka 70 jak znalazl :D

Pozdro Mario :)

no pewnie moge rezac a co :P

Opublikowano

dobra koniec zwiedzania :papa:

Opublikowano
  • Autor

no to prstrykam jak Mariusz przykazal :DPSTRYK :hi:

Opublikowano

to powalcz z moim :cool1:

gNx3A.jpg

no powiem tak... jak to twoja stópka to zdjęcie rusza :cool1::embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

no no widze ze ktos jeszcze nie spi :P:hi:

Opublikowano

czuwam! ktoś nie spać musi by ktoś inny spać mógł :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

no bys byl w sobote to bys Pania Adrenaline poznal bo nas nawiedziala na spocie :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:52_________________________________________________tu sa fotki ze spocikow :)

http://www.6sense.pl/gal/

a ja tymczasem udaje sie na spoczynek pozdro :):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.