Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż. pozostaje żałować... :confused4: - służba nie drużba... ale nóżka że ho ho! :notworthy:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:55_________________________________________________

no bys byl w sobote to bys Pania Adrenaline poznal bo nas nawiedziala na spocie :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:52_________________________________________________tu sa fotki ze spocikow :)

http://www.6sense.pl/gal/

a ja tymczasem udaje sie na spoczynek pozdro :):hi:

patrzę na te zdjęcia i ewidentnie wam Be Siódemki brakuje! ewidentnie! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

to powalcz z moim :cool1:

gNx3A.jpg

no powiem tak... jak to twoja stópka to zdjęcie rusza :cool1::embarrassed:

moja, moja :) ...... a co rusza? :naughty:

no bys byl w sobote to bys Pania Adrenaline poznal bo nas nawiedziala na spocie :D

nie nawiedziła, tylko odwiedziła :wink4: co ja jakaś nocna zmora jestem żeby nawiedzać? :decayed:

czemu Ciocia ??

chciałam tylko sprostować, że 'ciocia' jest już nie aktualne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak fajna :wink4: to by były dwie jazdy :gwizdanie: :gwizdanie:

Życzę super "jazd" z 65-latką kochanie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:02_________________________________________________a tak w ogóle to Dzień Dobry :tongue4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no takie stare pudlo taka 70 jak znalazl :D

Pozdro Mario :)

no pewnie moge rezac a co :P

:wink4: Seba nie powiem - starsze babki coś w sobie mają :wink4: - a to to już by podchodziło pod nekrofilię :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:17_________________________________________________a propos :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh :D

no no oczywiscie zartowalem z ta 70 ;) chociaz roznie to bywa ja sie troche naogladalem

takich bogatych zadbanych amerykanek :) no to powiem ze hehehe o wiek to bym nie pytal

a z wygladu jak 30 :D [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:18_________________________________________________a no wlasnie ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: wszystkim

sieeeeeeeema :buziak:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:25_________________________________________________

i sztuczne zawory pod maską - wyjmowane na noc do szklaneczki :polew: :polew:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tu zboczency o jakis warzywniakach od rana gadacie az sie :sick3: chce :decayed: takie rzeczy w bialy dzien :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:28_________________________________________________

:bry: wszystkim

sieeeeeeeema :buziak:

czesc siostra :pociesz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek :wink4: ludzka rzecz pogadać :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:31_________________________________________________Seba :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: na następny spot poproszę abyś przyjechał z kierowcą - no k....wa flach musi być :good: :good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:35_________________________________________________Mili państwo ja tym czasem się odmeldowuję na kilka godzinek - :wallbash: praca :wallbash: do poklikania wieczorem.

Jeszcze raz dzięki Seba - fajnie że są ludzie na świecie którzy znają się na rzeczy :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...