Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no cóż. pozostaje żałować... :confused4: - służba nie drużba... ale nóżka że ho ho! :notworthy:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:55_________________________________________________

no bys byl w sobote to bys Pania Adrenaline poznal bo nas nawiedziala na spocie :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:52_________________________________________________tu sa fotki ze spocikow :)

http://www.6sense.pl/gal/

a ja tymczasem udaje sie na spoczynek pozdro :):hi:

patrzę na te zdjęcia i ewidentnie wam Be Siódemki brakuje! ewidentnie! :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ano brakuje :)

Powitac wszystkich :)

jak mi sie dzisiaj nie chce to masakra ;):no:

Opublikowano

:hi:

to powalcz z moim :cool1:

gNx3A.jpg

no powiem tak... jak to twoja stópka to zdjęcie rusza :cool1::embarrassed:

moja, moja :) ...... a co rusza? :naughty:

no bys byl w sobote to bys Pania Adrenaline poznal bo nas nawiedziala na spocie :D

nie nawiedziła, tylko odwiedziła :wink4: co ja jakaś nocna zmora jestem żeby nawiedzać? :decayed:

czemu Ciocia ??

chciałam tylko sprostować, że 'ciocia' jest już nie aktualne :tongue4:

Opublikowano

jak fajna :wink4: to by były dwie jazdy :gwizdanie: :gwizdanie:

Życzę super "jazd" z 65-latką kochanie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:02_________________________________________________a tak w ogóle to Dzień Dobry :tongue4:

Opublikowano

jak fajna :wink4: to by były dwie jazdy :gwizdanie: :gwizdanie:

Życzę super "jazd" z 65-latką kochanie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:02_________________________________________________a tak w ogóle to Dzień Dobry :tongue4:

:hi:

Opublikowano

:hi:

ano brakuje :)

Powitac wszystkich :)

jak mi sie dzisiaj nie chce to masakra ;):no:

ano, mi też się dzisiaj nie chce i idę zaraz spać (znowu na noc :confused4:)

Opublikowano
  • Autor

heheh no i Mariusz wpadl :P;) ;) :)

:hi:

Opublikowano

hehe no takie stare pudlo taka 70 jak znalazl :D

Pozdro Mario :)

no pewnie moge rezac a co :P

:wink4: Seba nie powiem - starsze babki coś w sobie mają :wink4: - a to to już by podchodziło pod nekrofilię :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:17_________________________________________________a propos :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

heheheh :D

no no oczywiscie zartowalem z ta 70 ;) chociaz roznie to bywa ja sie troche naogladalem

takich bogatych zadbanych amerykanek :) no to powiem ze hehehe o wiek to bym nie pytal

a z wygladu jak 30 :D [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:18_________________________________________________a no wlasnie ;):hi:

Opublikowano
:polew: :polew: "dobrze utrzymana, lekko przechodzona" jak ogłoszenie w otomoto :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

hehhehehe no no

po lekkim lifcie nowy front kit ;)

Opublikowano

"garażowana" itd.... a potem się okazuje że ma cofnięty licznik :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mario zaraz Ci przygotuje tego audika co masz w stopce bez tych numerków :)

Opublikowano
:bry: wszystkim
Opublikowano

i sztuczne zawory pod maską - wyjmowane na noc do szklaneczki :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: wszystkim

sieeeeeeeema :buziak:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:25_________________________________________________

i sztuczne zawory pod maską - wyjmowane na noc do szklaneczki :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Mario zaraz Ci przygotuje tego audika co masz w stopce bez tych numerków :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: oby się udało

Opublikowano

co wy tu zboczency o jakis warzywniakach od rana gadacie az sie :sick3: chce :decayed: takie rzeczy w bialy dzien :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:28_________________________________________________

:bry: wszystkim

sieeeeeeeema :buziak:

czesc siostra :pociesz:
Opublikowano
  • Autor

no i juz jakies mizgolenie sie od rana ;):mysli:

Opublikowano

Tomek :wink4: ludzka rzecz pogadać :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:31_________________________________________________Seba :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: na następny spot poproszę abyś przyjechał z kierowcą - no k....wa flach musi być :good: :good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:35_________________________________________________Mili państwo ja tym czasem się odmeldowuję na kilka godzinek - :wallbash: praca :wallbash: do poklikania wieczorem.

Jeszcze raz dzięki Seba - fajnie że są ludzie na świecie którzy znają się na rzeczy :wink4: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.