Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no dobra przesadzilem dowcip to dowcip ja rasista nie jestem mam sporo znajomych czarnych mudzynow :)

a zona jay z no to juz kwestia gustu ;) zla nie jest ;)

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i przemówił :decayed:

pewnie że nie jest zła

przynajmniej ma czym potrząsać na klipach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no niby tak ale to juz jest sprawa gustu :)

yy takze tego ;)

ja tam wole takie jak z avatara Kimiego :D

Opublikowano

no niby tak ale to juz jest sprawa gustu :)

yy takze tego ;)

ja tam wole takie jak z avatara Kimiego :D

to się nie łapię :confused4:

Opublikowano

no niby tak ale to juz jest sprawa gustu :)

yy takze tego ;)

ja tam wole takie jak z avatara Kimiego :D

Specjalnie dla Ciebie go nie usunę :tongue4:

Co do Beyonce - tak, tak, chętnie, ale najchętniej to jednak Alicię Keys ten, tego, no, bym... :rolleyes:

http://www.100besteverything.com/best-looking-women/i-3-10069_aliciakeys-wp4.jpg

Opublikowano

no niby tak ale to juz jest sprawa gustu :)

yy takze tego ;)

ja tam wole takie jak z avatara Kimiego :D

Specjalnie dla Ciebie go nie usunę :tongue4:

Co do Beyonce - tak, tak, chętnie, ale najchętniej to jednak Alicię Keys ten, tego, no, bym... :rolleyes:

http://www.100besteverything.com/best-looking-women/i-3-10069_aliciakeys-wp4.jpg

fajna fota :good:

Opublikowano
  • Autor

no alicia jest w piczke nie ma co :D [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 14:05_________________________________________________szukam modelki zeby takie zdjecia zrobic :D

Opublikowano

no niby tak ale to juz jest sprawa gustu :)

yy takze tego ;)

ja tam wole takie jak z avatara Kimiego :D

Specjalnie dla Ciebie go nie usunę :tongue4:

Co do Beyonce - tak, tak, chętnie, ale najchętniej to jednak Alicię Keys ten, tego, no, bym... :rolleyes:

http://www.100besteverything.com/best-looking-women/i-3-10069_aliciakeys-wp4.jpg

fajna fota :good:

Egzakly :>

Jedna z moich ulubionych tapet na kompie :tongue4:

BTW, właśnie rzeźbię w GIMP-ie nową sygnaturkę, łączącą Alicię i Audika, zobaczymy, jak wyjdzie :>

// EDIT

Gotowe :tongue4:

Opublikowano

no pięknie :cool1:

Opublikowano

no pięknie :cool1:

Szczerze?

Czy "takie sobie" ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no nie bardzo :):blink::no::embarrassed::rolleyes::tongue4:

Opublikowano

no nie bardzo :):blink::no::embarrassed::rolleyes::tongue4:

Co "nie" ??? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ok piekne jest :D:decayed:

Opublikowano

jak nastolatek :D

Opublikowano

jak nastolatek :D

:disgust:

Teraz lepiej? :disgust:

Opublikowano

jak nastolatek :D

:disgust:

Teraz lepiej? :disgust:

no co? chciałeś szczerze ;)

lepiej lepiej :good:

Opublikowano

jak nastolatek :D

:disgust:

Teraz lepiej? :disgust:

no co? chciałeś szczerze ;)

lepiej lepiej :good:

No chciałem, chciałem.

Zawsze wolę szczerość,nawet jam mam się wkurzyć :tongue4:

Nienawidzę krętactwa, nieszczerości, mataczenia, dwulicowości itp.

Zresztą chyba jak każdy.

Opublikowano

spoko, u mnie masz to jak w banku :good:

zawsze walę prosto między oczy :decayed:

Opublikowano

spoko, u mnie masz to jak w banku :good:

zawsze walę prosto między oczy :decayed:

No to już Cię lubię :>

Opublikowano

spoko, u mnie masz to jak w banku :good:

zawsze walę prosto między oczy :decayed:

No to już Cię lubię :>

no ja myślę :grzywa:

:kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 14:45_________________________________________________hop hop, jaka piękna pogoda... chyba pójdę pomoczyć nogi w strumieniu :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.