Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooo, ja to też bym się przekąpał teraz w jakimś morzu :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zapraszam moze morza nie ma ale jest wisla

:D

Opublikowano

zapraszam moze morza nie ma ale jest wisla

:D

:sick3: syf[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 15:10_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

rP17r.jpg

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty::polew:
Opublikowano

BTW, czy zdajecie sobie sprawę z faktu, że gdy dociągną A-1 do Strykowa, nad morze będzie można śmignąć w jakieś 4 godziny (pół godziny na dojazd do Strykowa, 2,5 godziny A1 + 1 godzinę liczę na dojazd z Gdyni do np. którejś z miejscowości na Helu, do Karwii, Jastrzębiej Góry, czy Władysławowa) ???

Co oznacza, że np. po śniadaniu, o 8, jedziemy, o 12 jesteśmy na miejscu, pluskamy się, opalamy, podziwiamy laseczki, jakas rybka i fryteczki, te sprawy i o 18-19 ruszamy z powrotem. O 23 jesteśmy w domu, ząbki, paciorek i spać, a rano można iść do pracy :naughty:

Na upartego po dojechaniu można od razu nawet jakiegoś małego browca na plaży wypić, bo do 18-tej spokojnie się "ulotni" :tongue4:

Pomijając koszty takiego wypadu (paliwo+opłata za A1) - sam fakt takiej możliwości działa mi mocno na wyobraźnię...

Tak właściwie możnaby wtedy było pomyśleć np. o spociku sobotnio-niedzielnym (sobota jedziemy, bawimy się, ognisko NA PLAŻY, podziwiamy zachód słońca, niedzielę do wieczora spędzamy również na plaży i wieczorem wracamy do Łodzi. Przecież od biedy można się nawet kimnąć tę jedną nockę w autach, żeby ograniczyć koszty do minimum, nie? )

Co Wy na to? :naughty:

Opublikowano

łooooo bogato :>

to żeś wypracowanie wyrezał :kox:

Opublikowano

łooooo bogato :>

to żeś wypracowanie wyrezał :kox:

Pomysł oceniaj, a nie opis :disgust:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

E tam.

Zobaczymy w 2012 :tongue4:

Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? :naughty:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

E tam.

Zobaczymy w 2012 :tongue4:

Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? :naughty:

ale ja miałam na myśli spoty łódzkie :tongue4:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

E tam.

Zobaczymy w 2012 :tongue4:

Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? :naughty:

ale ja miałam na myśli spoty łódzkie :tongue4:

No też mówię - spot łódzki na plaży np. w Chałupach ( bardzo fajna plaża) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

uuuaaaa

CHYBA TY !!!

:bicz3:

:tongue4::decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

uuuaaaa

CHYBA TY !!!

:bicz3:

tak mi dobrze, tak mi rób :evil:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

uuuaaaa

CHYBA TY !!!

:bicz3:

tak mi dobrze, tak mi rób :evil:

@Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg :naughty:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

uuuaaaa

CHYBA TY !!!

:bicz3:

tak mi dobrze, tak mi rób :evil:

@Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg :naughty:

pogięło Cię ? :blink:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

uuuaaaa

CHYBA TY !!!

:bicz3:

tak mi dobrze, tak mi rób :evil:

@Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg :naughty:

pogięło Cię ? :blink:

O Jezu, żartuję przecież... :disgust:

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

E tam.

Zobaczymy w 2012 :tongue4:

Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? :naughty:

:hi: for all - uffff już po pracy :wink4:

Kimi ja chętniusio tylko czy dożyjemy ???

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

E tam.

Zobaczymy w 2012 :tongue4:

Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? :naughty:

:hi: for all - uffff już po pracy :wink4:

Kimi ja chętniusio tylko czy dożyjemy ???

No a czemu mielibyśmy nie dożyć? :cool1:

BTW, ja jeszcze 41 minut i też "iti goł hołm"

Opublikowano

pomysł okey, ale mocno naciągnięty znając łódzkie realia :bag:

uuuaaaa

CHYBA TY !!!

:bicz3:

tak mi dobrze, tak mi rób :evil:

@Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg :naughty:

pogięło Cię ? :blink:

O Jezu, żartuję przecież... :disgust:

ale Ty lubisz strzelać fochy Kimi :tongue4: uśmiechnij się czasem zamiast wrzucać te grymasy :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________BTW, ja mam za daleko nad morze :confused4:

Opublikowano

no przecież czasy takie szybko-prędkie :kox: pogoń za kasą :kox: i takie tam - nigdy nie wiadomo.

Byłem ostatnio na cmentarzu to średnia wieku w niebiosach jest strasznie przygnębiająca ;( ;( [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:21_________________________________________________coś dla śmichu

Czemu murzyni mają płaskie nosy :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

żeby im się wygodnie piło wodę z kałuży. :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.