Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokłócili się trzej bohaterowie, który więcej wody na c**ju przeniesie.

Alosza Popowicz powiesił wiadro, przeszedł 5 metrów i upadł.

Dobrynia Nikiticz powiesił trzy wiadra, przeszedł 20 metrów i upadł.

Ilia Muromiec powiesił koromysło, po trzy wiadra z każdej strony i poszedł.

Koledzy czekają go dzień, dwa, tydzień, w końcu postanowili go odszukać. Idą, idą, minął tydzień, nagle widzą - leży Ilia Muromiec martwy pod drzewem, a na gałęzi siedzi Słowik-Rozbójnik i śmieje się do rozpuku. Alosza i Dobrynia do

niego z pretensją:

- Czemu tak rżysz? Nasz przyjaciel zmarł, a ty zachowujesz się jak debil!

Na co Słowik:

- Ta... Jeszcze tak kretyńskiej śmierci nie widziałem! Patrzę - idzie Ilia Muromiec, niesie na c**ju koromysło z wiadrami. Nagle TRACH! Koromysło na pół i c**jem w łeb!

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skończyłem.

A ona pojszla :no:

Opublikowano
  • Autor

hehe dowcipy dobre :D

i co wyszlo z twojego tlumaczenia ??

Opublikowano

Że Avant 2.5 TDi (seria) z przeznaczeniem na rynek belgijski :tongue4:

Tak w największym skrócie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 12:54_________________________________________________http://www.czytoweekend.pl/ :decayed:

Opublikowano

nie wkurzaj ludzi :tongue4:

też mi się tak wydawało, a się okazuje że dzisiaj muszę kiblować :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie wkurzaj ludzi :tongue4:

też mi się tak wydawało, a się okazuje że dzisiaj muszę kiblować :wallbash: :wallbash:

Peszek :tongue4:

Opublikowano

informatyk mi się zwali na łeb i muszę z nim posiedzieć :disgust:

Opublikowano

informatyk mi się zwali na łeb i muszę z nim posiedzieć :disgust:

:blink:

Opublikowano
  • Autor

hehehe bedzie sie dzialo :P

Opublikowano

hehehe bedzie sie dzialo :P

Nie wiadomo tylko, czy mu współczuć, czy zazdrościc :decayed:

Opublikowano

hehehe bedzie sie dzialo :P

Nie wiadomo tylko, czy mu współczuć, czy zazdrościc :decayed:

hello! to jest informatyk :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:17_________________________________________________Informatyk rozmawia ze swoim kumplem po fachu:

- Słuchaj! Wczoraj na imprezie poznałem świetną dziewczynę!

- Och Ty! Opowiadaj jak było.

- No jak? Zaprosiłem ją do siebie, wypiliśmy po drinku, zaczęliśmy się dotykać...

- I co dalej?

- No co? Ona mówi: „Rozbierz mnie natychmiast!"

- Nie może być!

- Zatem zdjąłem z niej górę i dół i położyłem ją na biurku tuz obok laptopa...

- Nie gadaj! Kupiłeś laptopa? A procesor jaki?

Opublikowano

:polew:

hello! to jest informatyk

No i w związku z tym co? :disgust:

Opublikowano
  • Autor

stare :P:decayed::naughty: nie popisalas sie koleżanko :rolleyes: :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

hello! to jest informatyk

No i w związku z tym co? :disgust:

no jak to co? dowcip ładnie pokazał że mają swoje priorytety :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:35_________________________________________________

stare :P:decayed::naughty: nie popisalas sie koleżanko :rolleyes: :gwizdanie:

:embarrassed:

Opublikowano
no jak to co? dowcip ładnie pokazał że mają swoje priorytety

Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:35

To potwierdza, że nie jestem typowym informatykiem, bo ja bym tego laptopa zepchnął na podłogę, żeby laski nie uwierał w plecy "w trakcie" :tongue4:

Opublikowano
no jak to co? dowcip ładnie pokazał że mają swoje priorytety

Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:35

To potwierdza, że nie jestem typowym informatykiem, bo ja bym tego laptopa zepchnął na podłogę, żeby laski nie uwierał w plecy "w trakcie" :tongue4:

yyyyy.... także tego :gwizdanie:

...i kolejna gwiazdka :kox:

Opublikowano
no jak to co? dowcip ładnie pokazał że mają swoje priorytety

Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:35

To potwierdza, że nie jestem typowym informatykiem, bo ja bym tego laptopa zepchnął na podłogę, żeby laski nie uwierał w plecy "w trakcie" :tongue4:

yyyyy.... także tego :gwizdanie:

...i kolejna gwiazdka :kox:

Osz fak...

No samo tak wychodzi, no :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jaka gwiazdka ?? i czemu na kobiete mowisz laska nie uwazasz ze to przedmiotowe troche ?? :D

Opublikowano

jaka gwiazdka ?? i czemu na kobiete mowisz laska nie uwazasz ze to przedmiotowe troche ?? :D

@Adrenalina tworzy mój profil psychologiczny i jedyne gwiazdki jak dotąd stawia w pozycji: "Myśli tylko o jednym" :decayed:

Generalnie nie mówię na kobiety "laski", jedynie w wiadomym kontekście (m.in. w przytoczonej w dowcipie sytuacji :wink4: )

Opublikowano
  • Autor

eeee laska chono :D to na tyskotece moze przejdzie hehehe chociaz w sumie ;):P

ja przynajmniej tak nie mowie :) pipka jestem :P hehhehehe

musisz wpasc do warszawy tu w zlotych tarasach sa fajne galerianki :D nawet azjateczki sie trafiaja :D

:naughty::kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.