Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewna para była sobie na romantycznym spacerku po wiejskiej drodze.

Szli trzymając się za rączki i podczas spacerku napalenie się chłopaka wzrosło do maksimum.

Już się za nią zabierał, gdy nagle powiedziała:

- Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, ale muszę zrobić siusiu.

Trochę go to odrzuciło, ale powiedział:

- Spoko, idź zrobić to za ten krzak.

Zgodziła się i poszła za krzak. Podczas, gdy czekał usłyszał dźwięk zsuwania się jedwabnych majteczek po jej nogach i zaczął sobie wyobrażać co tam się dzieje.

Nie mogąc się powstrzymać, sięgnął przez krzaki i zaczął muskać ją po udzie, dopóki, ku jego zdziwieniu nie złapał za długi, grubawy obiekt zwisający między jej nogami.

Krzyknął przerażony:

- O MÓJ BOŻE!!! ZMIENIŁAŚ PŁEĆ?!

Na co ona odpowiedziała:

- Nie, zmieniłam zdanie. Robię kupę.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeee laska chono :D to na tyskotece moze przejdzie hehehe chociaz w sumie ;):P

ja przynajmniej tak nie mowie :) pipka jestem :P hehhehehe

musisz wpasc do warszawy tu w zlotych tarasach sa fajne galerianki :D nawet azjateczki sie trafiaja :D

:naughty::kox: :gwizdanie:

Seba, ja mam 34 lata, żonę i dziecko, to już nie czasy na galerianki :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:49_________________________________________________

Pewna para była sobie na romantycznym spacerku po wiejskiej drodze.

Szli trzymając się za rączki i podczas spacerku napalenie się chłopaka wzrosło do maksimum.

Już się za nią zabierał, gdy nagle powiedziała:

- Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, ale muszę zrobić siusiu.

Trochę go to odrzuciło, ale powiedział:

- Spoko, idź zrobić to za ten krzak.

Zgodziła się i poszła za krzak. Podczas, gdy czekał usłyszał dźwięk zsuwania się jedwabnych majteczek po jej nogach i zaczął sobie wyobrażać co tam się dzieje.

Nie mogąc się powstrzymać, sięgnął przez krzaki i zaczął muskać ją po udzie, dopóki, ku jego zdziwieniu nie złapał za długi, grubawy obiekt zwisający między jej nogami.

Krzyknął przerażony:

- O MÓJ BOŻE!!! ZMIENIŁAŚ PŁEĆ?!

Na co ona odpowiedziała:

- Nie, zmieniłam zdanie. Robię kupę.

:sick3:

:polew:

Opublikowano

eeee laska chono :D to na tyskotece moze przejdzie hehehe chociaz w sumie ;):P

może sprobuj tego :

"Jestem Seba... zapamiętaj to imię bejbe bo niedługo będziesz je krzyczeć " :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheh eee tam :P wydaje Ci sie tzn nie namawiam Cie do zlego bo ja tez tego nie popieram ale .... ludzie sa rozni :D

Opublikowano

eeee laska chono :D to na tyskotece moze przejdzie hehehe chociaz w sumie ;):P

może sprobuj tego :

"Jestem Seba... zapamiętaj to imię bejbe bo niedługo będziesz je krzyczeć " :decayed:

:polew:

(wersja romantyczna)

Ty: Masz mapę?

Laska: Po co?

Ty: Bo zgubiłem się w Twoich oczach...

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

eeee laska chono :D to na tyskotece moze przejdzie hehehe chociaz w sumie ;):P

może sprobuj tego :

"Jestem Seba... zapamiętaj to imię bejbe bo niedługo będziesz je krzyczeć " :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: za dwocip jest przedni :D

Pani Basiu hehehe nie ma takiej opcji :D ja jestem gruby brzydki i lysy do tego jestem grafikiem :D

nie ma szans :D

Opublikowano

heheheh eee tam :P wydaje Ci sie tzn nie namawiam Cie do zlego bo ja tez tego nie popieram ale .... ludzie sa rozni :D

Wiem wiem :>

BTW, galerianki są za drogie w stosunku do oferowanych atrakcji :>

Opublikowano

jaka gwiazdka ?? i czemu na kobiete mowisz laska nie uwazasz ze to przedmiotowe troche ?? :D

@Adrenalina tworzy mój profil psychologiczny i jedyne gwiazdki jak dotąd stawia w pozycji: "Myśli tylko o jednym" :decayed:

nie jedyne, nie jedyne :cool1:

Opublikowano
  • Autor

heheheh eee tam :P wydaje Ci sie tzn nie namawiam Cie do zlego bo ja tez tego nie popieram ale .... ludzie sa rozni :D

Wiem wiem :>

BTW, galerianki są za drogie w stosunku do oferowanych atrakcji :>

no co Ty gadasz :D

za pasek z orseja masz .... wiesz duzo a za spodnie .... a to i tak taniej niz w agencji a tu masz mlode cialko :D

ja tam osobiscie nie wierzylem w takie cuda po obejrzeniu filmu dopuki sam sie nie przekonalem :D

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:57_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

heheheh eee tam :P wydaje Ci sie tzn nie namawiam Cie do zlego bo ja tez tego nie popieram ale .... ludzie sa rozni :D

Wiem wiem :>

BTW, galerianki są za drogie w stosunku do oferowanych atrakcji :>

no co Ty gadasz :D

za pasek z orseja masz .... wiesz duzo a za spodnie .... a to i tak taniej niz w agencji a tu masz mlode cialko :D

ja tam osobiscie nie wierzylem w takie cuda po obejrzeniu filmu dopuki sam sie nie przekonalem :D

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:57_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty::kox: :gwizdanie:

Wierzę na słowo :decayed:

Wiesz, na oko nie ocenisz czy ma >15, a nie chcę skończyć w pierdlu.

Bo w pierdlu mogą Ci z d*py zrobić jesień średniowiecza :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:58_________________________________________________A z innej beczki:

Klapa bagażnika w sedanie B5 jest na amorkach, czy są takie jebutne zawiasy wchodzące do środka bagażnika?

Opublikowano
  • Autor

hehehe

tzn ja tylko slyszalem :)

a co do klapy to nie wiem ja mam avanta ;) i b6 ;)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 14:07_________________________________________________ale ma ..... znaczek audi fajny na ... spodenkach :D:naughty: :naughty: :naughty::slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Zaraz sobie sprawdzę, mam "Sam naprawiam A4" w pdfie przecież... :wallbash:

Opublikowano

Kimi fajny tyłek :decayed:

Opublikowano

Na amorkach, zawiasy schowane :good:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 14:10_________________________________________________

Kimi fajny tyłek :decayed:

:decayed:

Mam ją na tapecie w komórce :decayed:

Mina mojej Małżonki, jak korzysta z mojego fołna - bezcenne :>

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 14:16_________________________________________________a co to wszyscy pospali ?? :)

poczytajcie sobie to :D

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157972.0

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 14:16_________________________________________________a co to wszyscy pospali ?? :)

poczytajcie sobie to :D

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157972.0

40 tysi, ja pitolę...

Ale że od razu wszystkie 4 wałki i obie turbiny?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

heheh wiesz przyjechal obcokrajowiec to trzeba wydoic jak krowe nie ?? fure ma taka to kase tez ma :)

Opublikowano

też chyba sobie zmienię avatarka :gwizdanie:

Opublikowano

też chyba sobie zmienię avatarka :gwizdanie:

Dawaj, dawaj !!! :>

Opublikowano

też chyba sobie zmienię avatarka :gwizdanie:

Dawaj, dawaj !!! :>

:mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.